20.02.07, 16:38
Moje pytanie brzmi: czy jeżeli chciałbym założyć eKONTO w mBanku to muszę
mieć stałe dochody i czy muszę dokonywać stałych wpłat na to konto? Czy mogę
po prostu wpłacić pewną kwotę i następnie założyc konto eMakler i w ten
sposób grać na giełdzie?
Obserwuj wątek
    • stefan_ems Re: eKONTO 20.02.07, 20:44
      zdrawko11111 napisał:

      > Moje pytanie brzmi: czy jeżeli chciałbym założyć eKONTO w mBanku to muszę
      > mieć stałe dochody i czy muszę dokonywać stałych wpłat na to konto? Czy mogę
      > po prostu wpłacić pewną kwotę i następnie założyc konto eMakler i w ten
      > sposób grać na giełdzie?

      Bez urazy, ale skoro takie pytania stawiasz to może ja się zapytam: Z czym Ty
      na giełdę??

      Nie musisz mieć stałych dochodów i wpłat na konto.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka