nana2004 10.03.07, 21:09 Witam! Poszukuję banku oferującego: - wysokie oprocentowanie - bez opłat za otwarcie, prowadzenie rachunku oraz korzystanie z karty - tanie przelewy - dość dużą ilość bankomatów moze byc to konto internetowe. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mark Re: Jaki bank polecacie????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.07, 22:58 mBank - polecam !! ----- Zakłady Sportowe Odpowiedz Link Zgłoś
mczgdy Re: Jaki bank polecacie????? 11.03.07, 11:56 Też Cię namawiam na mBank.Korzystam dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Odpowiedz Link Zgłoś
balbec Re: Jaki bank polecacie????? 11.03.07, 12:40 Wg Twoich kryteriów faktycznie mBank będzie chyba najlepszy - brak opłat za prowadzenie i założenie, a przelewy tylko 50gr. Do eKonta możesz założyć sobie dodatkowo eMax Plus, który jest lokatą avista i możesz z niego raz w miesiącu wypłacić pieniądze na eKonto, a oprocentowanie na emax plus to 3,6%. Chyba że robisz dużo przelewów (powyżej 15 w miesiącu), wtedy dobry będzie MultiBank, wprawdzie prowadzenie razem kosztuje 7zł, ale za to przelewy są darmowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nana2004 Re: Jaki bank polecacie????? IP: *.crowley.pl 14.03.07, 20:41 A prowadzenie emax plus w mbanku takze bez opłat? i jedyny warunek to mozliwosc jednej wypłaty w ciągu miesiąca (niezaleznie od kwoty)? szkoda tylko ze bankomatów nie maja zbyt wiele:/ A jesli chodzi o Lukasbank to kłopotliwe z tym ustalaniem odbiorcy przelewów szczególnie ze czasami cos kupuje przez internet. A co sadzicie o getinbanku? Maja dośc duze oprocentowanie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pidżi Re: Jaki bank polecacie????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.07, 21:16 Gość portalu: nana2004 napisał(a): >A jesli chodzi o Lukasbank to kłopotliwe z tym > ustalaniem odbiorcy przelewów szczególnie ze czasami cos kupuje przez >internet. Czy możesz napisać jaśniej z czym masz problem? Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: Jaki bank polecacie????? 17.03.07, 09:53 > Czy możesz napisać jaśniej z czym masz problem? Jak nie masz tokena, mozesz przez internet wysylac tylko do zdefiniowanych uzytkownikow. Ale zawsze mozna przez telefon - wyslac przelew lub zdefiniowac uzytkownika ;) Getinbank - no coz, nowy bank to zawsze ryzyko. A za rok juz nie bedzie taki rewelacyjny. Po prostu teraz zbiera klientow - potem beda zniwa i oprocentowanie spadnie... Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf LUKAS!!!!! 12.03.07, 19:01 Po pierwsze, bank trzeba umiec sobie wybrac. Trudno jednoznacznie powiedziec, bo to juz trzeba indywidualnie wybierac, ale... W moim przypadku idealny jest Lukas e-konto. Przelewy na z gory ustalone konta (a wiec zwykle oplaty - gorzej jesli chcesz kupic cos na allegro) za darmo. Jesli nie masz ustalonego odbiorcy - zawsze mozesz zadzwonic do nich (lub pojsc do banku, ale komu sie chce?) i zdefiniowac nowego za darmo. Do tego prowadzenia konta 0 zlotych. Kolejna wada jest oprocentowanie - ale jesli masz malo pieniedzy, to ciezko mowic o odsetkach. Jesli masz duzo - nadmiar przewalasz na konto oszczednosciowe (jedna wyplata w miesiacu za darmo), i odsetki sa normalne (noo, chyba ze masz miliony - to juz wtedy nie szukasz tanich przelewow a dobrego oprocentowania ;) Powyzej 5 czy 7 tys na koncie - jeszcze lepsze jest e-konto pro, z tokenem (ewidentna przewaga nad lista kodow - nigdy sie nie konczy), bezplatne przelewy, bezplatne utrzymanie konta. Jesli nie masz tyle na koncie - ta usluga kosztuje 7 zl miesiecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
bwportal.pl Re: Jaki bank polecacie????? 13.03.07, 16:45 Zgadzam się z przedpiszcami ;) mBank. Do eKonta otwórz sobie od razu kilka eMax plusów do trzymania nadwyżek finansowych. eMax+ oferuje wysokie oprocentowanie (3,6%). Z każdego eMax+ możesz za darmo wykonać 1 przelew miesięcznie. Więc mając 3 eMax+ możesz w sumie wykonać 3 przelewy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
asandrzej Re: Jaki bank polecacie????? 15.03.07, 09:57 zdecydowanie LUKAS BANK - ekonto PRO. mbank odpada w przedbiegach. 5zł potwierdzenie przelewu w LUKASIE 1zł. Oprocentowanie rachunku podstawowego ponad 3%. Przez telefon za darmo. Internet za darmo. Bankomaty: euronet, BZWBK. Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: Jaki bank polecacie????? 17.03.07, 09:51 E konto pro - 7 zl co miesiac za obsluge konta. Chyba, ze masz 5 tys zdeponowane - wtedy 0zl za obsluge konta. Tak wiec, jesli nie masz duzo pieniedzy, pomysl nad zwyklym ekontem. Jesli masz duzo - pomysl o funduszu ;) Odpowiedz Link Zgłoś