Dodaj do ulubionych

Jaki bank polecacie?????

10.03.07, 21:09
Witam! Poszukuję banku oferującego:
- wysokie oprocentowanie
- bez opłat za otwarcie, prowadzenie rachunku oraz korzystanie z karty
- tanie przelewy
- dość dużą ilość bankomatów
moze byc to konto internetowe.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: mark Re: Jaki bank polecacie????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.07, 22:58
      mBank - polecam !!




      -----
      Zakłady Sportowe
    • mczgdy Re: Jaki bank polecacie????? 11.03.07, 11:56
      Też Cię namawiam na mBank.Korzystam dwa lata i jestem bardzo zadowolony.
    • balbec Re: Jaki bank polecacie????? 11.03.07, 12:40
      Wg Twoich kryteriów faktycznie mBank będzie chyba najlepszy - brak opłat za
      prowadzenie i założenie, a przelewy tylko 50gr.

      Do eKonta możesz założyć sobie dodatkowo eMax Plus, który jest lokatą avista i
      możesz z niego raz w miesiącu wypłacić pieniądze na eKonto, a oprocentowanie na
      emax plus to 3,6%.

      Chyba że robisz dużo przelewów (powyżej 15 w miesiącu), wtedy dobry będzie
      MultiBank, wprawdzie prowadzenie razem kosztuje 7zł, ale za to przelewy są
      darmowe.
      • Gość: nana2004 Re: Jaki bank polecacie????? IP: *.crowley.pl 14.03.07, 20:41
        A prowadzenie emax plus w mbanku takze bez opłat? i jedyny warunek to mozliwosc
        jednej wypłaty w ciągu miesiąca (niezaleznie od kwoty)? szkoda tylko ze
        bankomatów nie maja zbyt wiele:/ A jesli chodzi o Lukasbank to kłopotliwe z tym
        ustalaniem odbiorcy przelewów szczególnie ze czasami cos kupuje przez internet.
        A co sadzicie o getinbanku? Maja dośc duze oprocentowanie...
        • Gość: pidżi Re: Jaki bank polecacie????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.07, 21:16
          Gość portalu: nana2004 napisał(a):

          >A jesli chodzi o Lukasbank to kłopotliwe z tym
          > ustalaniem odbiorcy przelewów szczególnie ze czasami cos kupuje przez
          >internet.

          Czy możesz napisać jaśniej z czym masz problem?
          • zetkaf Re: Jaki bank polecacie????? 17.03.07, 09:53
            > Czy możesz napisać jaśniej z czym masz problem?
            Jak nie masz tokena, mozesz przez internet wysylac tylko do zdefiniowanych
            uzytkownikow. Ale zawsze mozna przez telefon - wyslac przelew lub zdefiniowac
            uzytkownika ;)
            Getinbank - no coz, nowy bank to zawsze ryzyko. A za rok juz nie bedzie taki
            rewelacyjny. Po prostu teraz zbiera klientow - potem beda zniwa i
            oprocentowanie spadnie...
    • zetkaf LUKAS!!!!! 12.03.07, 19:01
      Po pierwsze, bank trzeba umiec sobie wybrac. Trudno jednoznacznie powiedziec,
      bo to juz trzeba indywidualnie wybierac, ale...
      W moim przypadku idealny jest Lukas e-konto.
      Przelewy na z gory ustalone konta (a wiec zwykle oplaty - gorzej jesli chcesz
      kupic cos na allegro) za darmo. Jesli nie masz ustalonego odbiorcy - zawsze
      mozesz zadzwonic do nich (lub pojsc do banku, ale komu sie chce?) i zdefiniowac
      nowego za darmo. Do tego prowadzenia konta 0 zlotych. Kolejna wada jest
      oprocentowanie - ale jesli masz malo pieniedzy, to ciezko mowic o odsetkach.
      Jesli masz duzo - nadmiar przewalasz na konto oszczednosciowe (jedna wyplata w
      miesiacu za darmo), i odsetki sa normalne (noo, chyba ze masz miliony - to juz
      wtedy nie szukasz tanich przelewow a dobrego oprocentowania ;)
      Powyzej 5 czy 7 tys na koncie - jeszcze lepsze jest e-konto pro, z tokenem
      (ewidentna przewaga nad lista kodow - nigdy sie nie konczy), bezplatne
      przelewy, bezplatne utrzymanie konta. Jesli nie masz tyle na koncie - ta usluga
      kosztuje 7 zl miesiecznie.
    • bwportal.pl Re: Jaki bank polecacie????? 13.03.07, 16:45
      Zgadzam się z przedpiszcami ;) mBank. Do eKonta
      otwórz sobie od razu kilka eMax plusów do trzymania nadwyżek finansowych. eMax+
      oferuje wysokie oprocentowanie (3,6%). Z każdego eMax+ możesz za darmo wykonać
      1 przelew miesięcznie. Więc mając 3 eMax+ możesz w sumie wykonać 3 przelewy ;)
      • asandrzej Re: Jaki bank polecacie????? 15.03.07, 09:57
        zdecydowanie LUKAS BANK - ekonto PRO. mbank odpada w przedbiegach. 5zł
        potwierdzenie przelewu w LUKASIE 1zł. Oprocentowanie rachunku podstawowego
        ponad 3%. Przez telefon za darmo. Internet za darmo. Bankomaty: euronet, BZWBK.
        • zetkaf Re: Jaki bank polecacie????? 17.03.07, 09:51
          E konto pro - 7 zl co miesiac za obsluge konta. Chyba, ze masz 5 tys
          zdeponowane - wtedy 0zl za obsluge konta. Tak wiec, jesli nie masz duzo
          pieniedzy, pomysl nad zwyklym ekontem. Jesli masz duzo - pomysl o funduszu ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka