IP: *.uznam.net.pl 07.01.08, 19:27
jechalam do Nimiec do sklepu , patrze a tam stoi patrol z lizakiem i
wszystkich Polakow kieruje na parking,mowie sobie pewnie obiazd a tu
dokumenty do kontroli ok ale przeczepali calutki samochod nie wiem
czego szukali...wszyscy bylismy w szoku gdyz pozostale Polskie auta
tez byly przeszukiwane...SZOK ! traktuja nas jak zlodzeji!!!
skandal!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Szok IP: *.gprs.plus.pl 07.01.08, 22:36
      my ze znajomymi wracaliśmy z Czech przez Niemcy i na odcinku 70km
      stały 4 patrole z czego dwa nas zatrzymały do kontroli. Jechaliśmy
      na 2 auta i oczywiście obydwa były zatrzymane.
      • Gość: Ania Re: Szok IP: *.uznam.net.pl 07.01.08, 23:15
        Szukają fajek nie bez powodu, nasi rodacy je nie rzadko przemycaja.
        • pia.ed Re: Szok 09.01.08, 21:16
          Gość: jejku
          jechalam do Nimiec do SZOK ! traktuja nas jak zlodzeji!!!
          skandal!!!

          • pia.ed Re: Szok 09.01.08, 21:18
            Nie jak zlodziei, tylko jak przemytnikow ... a to duza roznica!
            • Gość: gość Re: Szok IP: 217.97.193.* 09.01.08, 21:53
              pia.ed ... a Ty ze sobą gadasz ;) ... buhaha zapomniałeś się wylogować żeby
              siebie samego skomentować
              • carmelaxxx Re: Szok 09.01.08, 21:59
                hehheee dobre
                • Gość: fakt Re: Szok IP: *.uznam.net.pl 10.01.08, 12:27
                  niektórzy tak mają hehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka