Gość: jejku
IP: *.uznam.net.pl
07.01.08, 19:27
jechalam do Nimiec do sklepu , patrze a tam stoi patrol z lizakiem i
wszystkich Polakow kieruje na parking,mowie sobie pewnie obiazd a tu
dokumenty do kontroli ok ale przeczepali calutki samochod nie wiem
czego szukali...wszyscy bylismy w szoku gdyz pozostale Polskie auta
tez byly przeszukiwane...SZOK ! traktuja nas jak zlodzeji!!!
skandal!!!