07.08.05, 19:38
pt''związek, który mi nic nie daje'' usunąłem na prośbę autorkismile
jednocześnie przypominam wszystkim i obwieszczam niezorientowanym, że nasze
forum jest jak najbardziej otwarte , ogólnodostepne i jawnebig_grin
Obserwuj wątek
    • beata407 Re: wątek 07.08.05, 19:45
      Bezecny, a gdzie wczoraj byłeś jak Cię nie było?? Jeśli wolno spytać oczywiście...
      • anja_pl Re: wątek 07.08.05, 20:34
        toż to pisał, że jedzie rozdawać czekoladki na skrzyżowaniach big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
      • bezecnymen Re: wątek 08.08.05, 10:01
        wolno spytać, tyle że nie odpowiembig_grin
        cukierków nie rozdawałem bo lało jak... no wiecie już jaktongue_out
        P.S. tęskniłas beatko? tongue_outtongue_out
        • beata407 Re: wątek 08.08.05, 18:18
          Oczywiście, że tęskniłam, tęskniłam za każdym z Was, który nie pojawił się na
          oblewaniu, opijaniu, świętowaniu... Chciałam tę radość dzielić ze wszystkimi, po
          prostu...
    • tricolour Nie ma problemu... 07.08.05, 20:00
      ... ale chciałbym wiedzieć jakie to powody zmusiły Cie do usunięcia wątku?
      Bo to bardzo ciekawe... przekleństw nie usuwamy.
      • anula001 Re: Nie ma problemu... 07.08.05, 20:52
        ja o to poprosilamsmile

        Dzieki.
        • tricolour Czemuż to? 07.08.05, 21:21
          Zawstydziłaś się?
          Ktoś Cię obraził?

          Jakiś powód musi być... ciekawi mnie to smile)
          • anja_pl Re: Czemuż to? 07.08.05, 21:29
            tri tak drążysz ten temat?
            autorka poprosiła o usunecie i nie ma sprawy
            • tricolour No... nie ma sprawy... 07.08.05, 21:46
              Rozumiem.

              Analogicznie - było małżeństwo, a potem rozwód i nie ma sprawy?

              smile)
          • anula001 Re: Czemuż to? 07.08.05, 21:30
            mhm, net jest maly - ot powod. A ja myslalam, ze to forum ukrytesmile
            • jarkoni Re: thanks... 08.08.05, 03:32
              bezecny, dopiero teraz sprawdziłem pocztę i wątek byłby usunięty teraz o
              swicie....Szybka Twoja reakcja, zupełnie jak łapanie bezecnych uczniów palących
              w toalecie...Choć pewnie nie tylko zwykłe papierosy teraz popalają smile
              • anula001 Re: thanks... 08.08.05, 03:48
                nie tylko papierosy, sama rozganialam towarzystwo nie razwink)
              • bezecnymen Re: thanks... 08.08.05, 09:58
                na prośby kobiet zwykle reaguję błyskawiczniesmile to sie czasem bezecnie opłaca,
                a jeśli nie to zapisuję sobie dobry uczyneksmile
                a odnośnie uczniów.... już tęsknię za potworkamitongue_out chcę do praaaaacy!!!
                • julka1800 Re: pierwszy raz słysze ze ktoś... 08.08.05, 10:06
                  teskni za pracą

                  zawsze zazdrościłm nauczycielom wolnych dni wakacji ferii wolnych wokół świąt
                  wszelkiego rodzaju
                  • scrivo Re: pierwszy raz słysze ze ktoś... 08.08.05, 11:03

                    to właśnie taka praca, za którą sie tęskni, szanowni pracujący inaczej.
                    za kontaktem z młodością,satysfakcją z najmniejszych sukcesów dzieciaków, obserwowaniem codziennych przemian.
                    zazdrościć wolnego można, owszem, tylko zamienisz się julko na pensję gdy zostaje goły etat (albo i nie?). możliwości dorabiania w tzw.wolnym czasie też się mocno skurczyły, to zależy jednak od specjalności dorabiającego
                    • bezecnymen Re: pierwszy raz słysze ze ktoś... 08.08.05, 11:36
                      ech julko...stare belfry tak mająsmile choć jak sobie wspomnę młode lata, czyli
                      pierwsze lata pracy, to też czekałem niecierpliwie na 1 wrześniasmile
                      to działa jak narkotyk, po pierwszym razie albo sobie powiemy ''nigdy więcej''
                      albo się uzależniamybig_grin
                      • julka1800 Re: narkotyk 08.08.05, 14:41
                        tak to rozumiem jestes uzalezniony wink)
                      • tricolour Bezecny... 08.08.05, 14:50
                        .,.. znów usunąłeś kilka wypowiedzi??

                        Bo nie mogę znaleźć jednego wątku... możem ślepy?
                        • bezecnymen Re: Bezecny... 08.08.05, 17:57
                          usunąłem tylko to o co prosiła anula, nie mam pojęcia o jaki wątek chodzi w
                          twoim przypadku Tri
                          może któs zwrócił się o usunięcie wątku do jarkoniego albo wątek byl samego
                          jarkoniego i sprzątnął go?
                          ja usunąlem tylko jeden wątek w całości i to właśnie ten, dośc dawno temu
                          usunąlem kilka postów ... pamiętnych a jakże:p kolegi plathnessa i to wszystko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka