bezecnymen 07.08.05, 19:38 pt''związek, który mi nic nie daje'' usunąłem na prośbę autorki jednocześnie przypominam wszystkim i obwieszczam niezorientowanym, że nasze forum jest jak najbardziej otwarte , ogólnodostepne i jawne Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beata407 Re: wątek 07.08.05, 19:45 Bezecny, a gdzie wczoraj byłeś jak Cię nie było?? Jeśli wolno spytać oczywiście... Odpowiedz Link
anja_pl Re: wątek 07.08.05, 20:34 toż to pisał, że jedzie rozdawać czekoladki na skrzyżowaniach Odpowiedz Link
bezecnymen Re: wątek 08.08.05, 10:01 wolno spytać, tyle że nie odpowiem cukierków nie rozdawałem bo lało jak... no wiecie już jak P.S. tęskniłas beatko? Odpowiedz Link
beata407 Re: wątek 08.08.05, 18:18 Oczywiście, że tęskniłam, tęskniłam za każdym z Was, który nie pojawił się na oblewaniu, opijaniu, świętowaniu... Chciałam tę radość dzielić ze wszystkimi, po prostu... Odpowiedz Link
tricolour Nie ma problemu... 07.08.05, 20:00 ... ale chciałbym wiedzieć jakie to powody zmusiły Cie do usunięcia wątku? Bo to bardzo ciekawe... przekleństw nie usuwamy. Odpowiedz Link
tricolour Czemuż to? 07.08.05, 21:21 Zawstydziłaś się? Ktoś Cię obraził? Jakiś powód musi być... ciekawi mnie to ) Odpowiedz Link
anja_pl Re: Czemuż to? 07.08.05, 21:29 tri tak drążysz ten temat? autorka poprosiła o usunecie i nie ma sprawy Odpowiedz Link
tricolour No... nie ma sprawy... 07.08.05, 21:46 Rozumiem. Analogicznie - było małżeństwo, a potem rozwód i nie ma sprawy? ) Odpowiedz Link
anula001 Re: Czemuż to? 07.08.05, 21:30 mhm, net jest maly - ot powod. A ja myslalam, ze to forum ukryte Odpowiedz Link
jarkoni Re: thanks... 08.08.05, 03:32 bezecny, dopiero teraz sprawdziłem pocztę i wątek byłby usunięty teraz o swicie....Szybka Twoja reakcja, zupełnie jak łapanie bezecnych uczniów palących w toalecie...Choć pewnie nie tylko zwykłe papierosy teraz popalają Odpowiedz Link
anula001 Re: thanks... 08.08.05, 03:48 nie tylko papierosy, sama rozganialam towarzystwo nie raz) Odpowiedz Link
bezecnymen Re: thanks... 08.08.05, 09:58 na prośby kobiet zwykle reaguję błyskawicznie to sie czasem bezecnie opłaca, a jeśli nie to zapisuję sobie dobry uczynek a odnośnie uczniów.... już tęsknię za potworkami chcę do praaaaacy!!! Odpowiedz Link
julka1800 Re: pierwszy raz słysze ze ktoś... 08.08.05, 10:06 teskni za pracą zawsze zazdrościłm nauczycielom wolnych dni wakacji ferii wolnych wokół świąt wszelkiego rodzaju Odpowiedz Link
scrivo Re: pierwszy raz słysze ze ktoś... 08.08.05, 11:03 to właśnie taka praca, za którą sie tęskni, szanowni pracujący inaczej. za kontaktem z młodością,satysfakcją z najmniejszych sukcesów dzieciaków, obserwowaniem codziennych przemian. zazdrościć wolnego można, owszem, tylko zamienisz się julko na pensję gdy zostaje goły etat (albo i nie?). możliwości dorabiania w tzw.wolnym czasie też się mocno skurczyły, to zależy jednak od specjalności dorabiającego Odpowiedz Link
bezecnymen Re: pierwszy raz słysze ze ktoś... 08.08.05, 11:36 ech julko...stare belfry tak mają choć jak sobie wspomnę młode lata, czyli pierwsze lata pracy, to też czekałem niecierpliwie na 1 września to działa jak narkotyk, po pierwszym razie albo sobie powiemy ''nigdy więcej'' albo się uzależniamy Odpowiedz Link
tricolour Bezecny... 08.08.05, 14:50 .,.. znów usunąłeś kilka wypowiedzi?? Bo nie mogę znaleźć jednego wątku... możem ślepy? Odpowiedz Link
bezecnymen Re: Bezecny... 08.08.05, 17:57 usunąłem tylko to o co prosiła anula, nie mam pojęcia o jaki wątek chodzi w twoim przypadku Tri może któs zwrócił się o usunięcie wątku do jarkoniego albo wątek byl samego jarkoniego i sprzątnął go? ja usunąlem tylko jeden wątek w całości i to właśnie ten, dośc dawno temu usunąlem kilka postów ... pamiętnych a jakże:p kolegi plathnessa i to wszystko Odpowiedz Link