Dodaj do ulubionych

Fatalny dzień

05.10.05, 08:21
miałam wczoraj. Od rana prześladował mnie Pech przez duże P. Dobrze, że ten
dzień się skończył i nastał już następny smile
Obserwuj wątek
    • vertigo5 Re: Fatalny dzień 05.10.05, 08:26
      Dla mnie wczorajsza data jest feralna. To rocznica slubu, pomyśleć, że dopiero
      ósma...
      Dobrego dnia Hela !
      • hela74 Re: Fatalny dzień 05.10.05, 09:06
        Dzięki Vertigo, wzajemniesmile
        U mnie ósma rocznica minęła w grudniu, kiedy to jeszcze "na papierze" bylismy
        małżeństwem.
      • kasia9873 Re: Fatalny dzień 05.10.05, 10:02
        vertigo5 napisał:

        > Dla mnie wczorajsza data jest feralna. To rocznica slubu, pomyśleć, że
        dopiero
        > ósma...

        Ja wczoraj też obchodziałbym ósmą rocznicę ślubu. Dokładnie 4.10.1997 brałam
        ślub i byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie.
        • bezecnymen Re: Fatalny dzień 05.10.05, 10:45
          ja swój feralny dzień rocznicowy miałem w lipcu, niektórzy zapewne pamiętaja
          moje smędzenieuncertain a teraz mamy październik i wcale się nie przejmuję faktem, że
          latem będzie następna rocznicabig_grin
        • vertigo5 Re: Fatalny dzień 05.10.05, 23:50
          kasia9873 napisała:

          > Ja wczoraj też obchodziałbym ósmą rocznicę ślubu. Dokładnie 4.10.1997 brałam
          > ślub i byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie.

          Ależ zbieg okoliczności ! Ten sam dzień ! Pamiętasz godzinę ? Mój ślub był o
          14.30...



          • kasia9873 Re: Fatalny dzień 06.10.05, 10:07
            Mój był o 17.00
      • berek_76 Re: Fatalny dzień 06.10.05, 12:51
        Mój drogi mąż o północy w piątą rocznicę naszego ślubu dzwonił do kochanki uncertain
        Bo to dopiero pięć lat...
        -----------------------
        Berek, mama Żaby (11.06.2002) i Dasi (19.03.2005)

        You've got to kick a little
    • julka1800 Re: Fatalny dzień 05.10.05, 12:52
      Helu każdy dzien kiedyś sie kończy
      ten fatalny i ten dobry tez

      Mam nadzieje ze teraz beda te dobre

      tego Tobie i sobie /odrobina egoizmu nie zaszkodzi/ zyczę
      smile)

      • julka1800 Re: Fatalny dzień 05.10.05, 12:53
        co do 4 paxdziernika rocznic itp to dzien mojego slubu czcimy co roku
        bo to również dzień dziecka smile)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka