mairie
25.08.08, 21:27
Czy od was też sąd żądał złożenia pit-u za rok poprzedzający sprawę? Dla mnie
to trochę dziwne. Razem z pozwem złożylam zaświadczenia o zarobkach moich i
męża z kilku miesięcy. Teraz dostałam termii i mam 7 dni na dostarczenie
dokumentów. Rozwodzimy się bez orzekania o winie, dogadaliśmy się w kwestii
alimentów, co uwzględniłam w pozwie.