Dodaj do ulubionych

Rok po rozwodzie - 30latka z dzieckiem

01.09.08, 12:50
Szukam innych mamuś w podobnym wieku z pociechą 3-4 latkiem,
najlepiej z Warszawy - wymienić się doświadczeniami, problemami,
mile spędzić czas. Z racji rozstania czuję sie samotna, gdy wychodzę
z dzieckiem to też często sama.
Dzielcie sie spostrzeżeniami - gdzie chodzicie, jak spędzacie czas
wolny, wakacje.
Proszę o kontakt albo na forum albo na mail gazetowy.
Pozdrawiam
Agata
Obserwuj wątek
    • aron95 Re: Rok po rozwodzie - 30latka z dzieckiem 01.09.08, 14:33
      A mamusiotatusie mogą być ?
      • danagr aron 01.09.08, 14:58
        sie usmialam.....jak obgadujesz facetow, rozmawiasz o kosmetykach i tym podobne
        inne damskie pogadanki, to pewnie taktongue_out
        • aron95 Re: aron 01.09.08, 15:27
          kosmetykach .. no coś ty. Ale o dupie-marynie ... ewentualnie
          • danagr Re: aron 01.09.08, 15:40
            aron95 napisał:

            > Ale o dupie-marynie ... ewentualnie

            tylko nie wyskakuj z pilka noznasmile
            • aron95 Re: aron 01.09.08, 21:48
              danagr napisała:
              tylko nie wyskakuj z pilka noznasmile

              No właśnie , Boruc dał dupy wczoraj .
              To o boksie
          • drugiezycie Re: aron 01.09.08, 17:16
            Jak o dupie-marynie to ok. Tylko sie nie pomyl i zacznij o dupie maryny. To sie
            moze koleżance nie spodobać smile))
            • lalolula Re: aron 01.09.08, 21:05
              moze trzeba troche pozartowac, ale...
              okrutna jest ta samodzielnosc, z jednej strony zaistniala
              mozliwosc normalnego zycia, z drugiej, jesli przez cale lata
              sterczalo sie w upiornych zwiazkach potrzeba bliskosci jest okrutnie
              mocna; nawet kolezanek brakuje bo jakos nie byly akceptowane przez
              tyle lat przez druga strone...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka