agusia75
01.09.08, 12:50
Szukam innych mamuś w podobnym wieku z pociechą 3-4 latkiem,
najlepiej z Warszawy - wymienić się doświadczeniami, problemami,
mile spędzić czas. Z racji rozstania czuję sie samotna, gdy wychodzę
z dzieckiem to też często sama.
Dzielcie sie spostrzeżeniami - gdzie chodzicie, jak spędzacie czas
wolny, wakacje.
Proszę o kontakt albo na forum albo na mail gazetowy.
Pozdrawiam
Agata