17.06.06, 13:30
Kto zaczyna od września? Ktoś zrezygnował?;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Aska Re: KSAP 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.06, 13:49
      A co to?
      • babunowa Re: KSAP 2006 17.06.06, 14:54
        ja się wybieram w dalszej przyszłości,ale gratuluje dostania się :))
        • manros Re: KSAP 2006 17.06.06, 18:19
          najgorsze jes to ze to byl ponoc ostatni nabro na stacjonarne :-))
          • babunowa Re: KSAP 2006 17.06.06, 19:38
            to bede plakac ;(
          • ksaperka Re: KSAP 2006 20.06.06, 12:53
            manros napisał:

> najgorsze jes to ze to byl ponoc ostatni nabro na stacjonarne :-))

Z ciekawości zapytam - a kto Wam tak powiedział? Na razie w poselski projekt
            ustawy o sc. KSAP jest wpisany.

U nas też chodzily takie plotki, ale to chyba nieprawda.
    • Gość: Aska Re: KSAP 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.06, 18:22
      A co to jest? Nie mozecie udzielic odpowiedzi na pytanie? Czy to przewyzsza
      wasze mozliwosci?
      • Gość: Guest Re: KSAP 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.06, 18:30
        KSAP to Krajowa Szkoła Administracji Publicznej (www.ksap.gov.pl)
        Kiedys to bylo sie ciezko dostac (18 osob/miejsce). W ostatnim naborze bylo
        tylko 7 osob. Nie moze to dziwic, bo sluzba cywilna w Polsce wisi na włosku, a
        "elitarni" absolwenci KSAP nieraz mieli problem z zatrudnieniem, nie mowiac juz
        o dobrej posadzie.
        • Gość: ciekawy Re: KSAP 2006 IP: *.chello.pl 17.06.06, 19:42
          Jak to mozliwe ze mieli problemy z zatrudnieniem? Przeciez po ukonczeniu tej uczelni, absolwent z miejsca staje sie czlonkiem korpusu sluzby cywilnej. Moglbys troche wiecej napisac na ten temat?
      • Gość: Dugo Re: KSAP 2006 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.06, 20:44
        > A co to jest? Nie mozecie udzielic odpowiedzi na pytanie? Czy to przewyzsza
        > wasze mozliwosci?

A CZY WPISANIE "KSAP" W GOOGLE PRZEWYżSZA TWOJE MOZLIWOśCI??? PIERWSZE CO
        WYSKAKUJE TO WłAśNIE KRAJOWA SZKOłA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ!!! TROCHE MYśLENIA
        MOżE DZIEWCZYNKO COOOOOO?!!!
        • Gość: Aska Re: KSAP 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.06, 20:48
          I po co zaczynasz kłótnie? Jakos nikt wczesniej nie miał tyle problemu i
          napisał. Jesli cos nie pasuje to po co sie udzielasz?
          ps. po co krzyczysz? mozesz masz cos nie tak ze słuchem i myslisz, ze reszta
          tez jest głucha...;)
    • Gość: filomena Re: KSAP 2006 IP: *.ists.pl / *.ists.pl 23.06.06, 12:03
      dostałam się, ale wedle wszelkich znaków na ziemi i niebie zrezygnuję, gdyż mam
      w perspektywie o wiele ciekawszą opcję. Do KSAPu szczerze mówiąc najbardziej
      zniechęca mnie konieczność przepracowania minimum 5 lat w panstwowej
      administracji,ale niekoniecznie na kierowiczym stanowisku, gdyż te są zwykle z
      partyjnego rozdania. Rzut oka na polską scenę polityczną i chyba więcej
      komentarza nie potrzeba.
      • Gość: Guest Re: KSAP 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.06, 16:55
        Z tego co wiem (pracowalem w administracji rzadowej 2 lata), to absolwentom KSAP
        proponuja stanowiska starszego specjalisty. Jezeli w kierownictwie departamentu
        sa absolwenci KSAP, to czesto taki starszy specjalista szybko dostaje awans.
        Sa jednak tez tacy przelozeni, ktorzy z roznych powodow nieulatwiaja zycia
        KSAP-erom. Takze od szczescia wiele zalezy.

Kilka lat temu zaistniala kuriozalna sytuacja z zatrudnieniem absolwentow. Otoz
        pojawilo sie dla nich zaskakujaco malo ofert z urzedow, a te ktore zaproponowano
        byly po prostu niepowazne. Niektore osoby przez kilka miesiecy po ukonczeniu
        KSAP byly po prostu bezrobotnymi.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka