Gość: meg IP: *.radiotak.com.pl 07.03.03, 12:57 Poszukuje absolwentów Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.Jesli ktoś coś słyszał na temat tej szkoły bardzo prosze o jakies informacje.dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj