IP: *.radiotak.com.pl 07.03.03, 12:57
Poszukuje absolwentów Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.Jesli
ktoś coś słyszał na temat tej szkoły bardzo prosze o jakies
informacje.dzieki
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka