Dodaj do ulubionych

co to jest?

19.02.11, 10:57
Hej. Wczoraj rano cos mi sie stalo, nie wiem co. Po prostu chcialam sie odkręcic a tu nagle zesztywniałam i nie moglam sie w ogole ruszyc. Z wielkim bólem doszłam do pokoju i przez 1,5 godz nie bylam w stanie sie ruszac, potem jakoś sie rozchodzilam ale ból został. Ból taki promieniujący pod żebrami gdzies. Dzis nic mi nie przeszlo i w dodatku jestem troche przekrzywiona, ramie jedno opada mi niżej tak jak by bylo przykurczone. tak mi wygodniej je trzymac bo nie moge prosto stanac. Czy to cos ma wspolnego z "wypadaniem dysku". Nigdy czegos takiego nie mialam. Mam 21 lat i sie zastanawiam skad to sie u mnie nagle wzielo. Czy to samo przejdzie?
Obserwuj wątek
    • marecki_1 Re: co to jest? 20.02.11, 10:36
      Nie napisałaś jaki prowadzisz tryb życia. Na przykład tego typu bóle mogą pojawiać się po dużym wysiłku fizycznym. Przy wypadniętym dysku ból pojawia się w plecach, ponieważ ma to bezpośredni związek z kręgosłupem, a Ty piszesz o bólu pod żebrami. Chociaż objawami są również zaburzenia czucia i niedowład kończyn. Na pewno wskazana jest wizyta u lekarza, który dokona prawidłowego rozpoznania.
    • uczula Re: co to jest? 26.02.11, 08:37
      mi to "pachnie" dyskopatia.
      Niestety.
      Samo ...nie wiem czy przejdzie.
      dyski wypadaja nie tylko z okol ledzwiowej ale i wyzej.
      Znajomej sie kiedys wydawalo ze to serce - a to tez byl kregoslup, wiec bol promieniuje.
      Idz do lekarza i uzbroj sie w cierpliwosc.
      Bo odpowiednim lekarzem do leczenia jest neurolog - a do niego trzeba skierowanie.
      Moze sie da rozchodzic - rozruszac ale moze tez byc i gorzej :(
      niestety i wtedy bol cie unieruchomi w lozku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka