Dodaj do ulubionych

zagadka anielska

03.03.16, 20:18
Bardzo trudna zagadka, ale może ktoś zechce spróbować. Prawie codziennie mam sprawę do jednego z wymienionych niżej Archaniołów. Pytanie brzmi- do którego?
Aby było Wam łatwiej przyporządkować kartę do energii anielskiej, to podaję w kilku słowach w jakich sprawach pomaga określony Archanioł. Powodzenia smile

1. Archanioł Raziel- intuicja, chroni tajemnic i duchowych sekretów, pomaga w zdobywaniu wiedzy i mądrości. Pomaga w chorobach psychicznych ale i depresjach, w problemach z pamięcią.

2. Archanioł Haniel- intuicja, jasnowidzenie, potrafi rozpalić gorącą i namiętną miłość.

3. Archanioł Gabriel- inspiruje, napełnia kreatywnością, wspomaga macierzyństwo, pomaga w poczęciu i problemach w komunikacji

4. Archanioł Michał- daje siłę, bezpieczeństwo, odwagę, wspiera przy wszelkich trudnych zmianach, pomaga odciąć się od negatywnych wpływów

5. Archanioł Sandalfon- może przydzielić przewodnika duchowego, Ambasador Modlitwy, podnosi wiarę

6. Archanioł Rafael- zajmuje się podróżami i zdrowiem, patron bratnich dusz

7. Archanioł Metatron -podnosi motywacje, energię, "przepycha" czakry, wszelkie blokady (również między ludźmi), wzmacnia samodyscyplinę

8. Archanioł Ariel-pomaga w poradzeniu sobie z zaspokojeniem codziennych potrzeb, jedzenia, ubrania itp.
Obserwuj wątek
    • inguszetia_2006 Re: zagadka anielska 03.03.16, 21:35
      Witam
      Fajne. Poprosiłam go, żeby się przedstawił kartami. I się przedstawił tak - Słońce, As mieczy, Cesarzowa. I radę ci dał taką - Rydwan, czyli ... kup nowy samochódbig_grin Przez te trzy karty zgłupiałam kompletnie;-P Wszystko pasuje, co? Ale najbardziej chyba "wspiera i pomaga się odciąć"? Michał? Słoneczne wsparcie, miecz do ucinania i dziecko w Cesarzowej = pępowinę trzeba przeciąć? Nie będę dalej zgadywać, bo mi te karty ułożą się w każdą historię, o jakiej pomyślę. No może jeszcze ostatni strzał - Rafael! Przecież On kazał ci kupić nową brykęwink
      Pzdr.
      Ing
      • rozmaryn_1 Re: zagadka anielska 03.03.16, 21:44
        Fajny jest smile On Ci opowiedział nie tyle kim jest, a jak widzi swoją rolę, kiedy go wzywam smile No w szoku jestem, jak Ci się zwierzył wink Straszna z niego gaduła! A za radę dziękuję i wiesz co? On mi pomógł kupić poprzedni samochód, a on już niestety stary i się psuje i faktycznie trzeba kupić nowy i jak ON radzi, zeby tak zrobić, to chyba znowu w tym pomoże, hura!! Ostatnio spisał się na medal smile
        Dziękuję za przekazanie mi tej ważnej dla mnie wiadomości. Kurcze, miała byc zagadka, a przekazy anielskie się zrobiły smile
    • niki.ix Re: zagadka anielska 03.03.16, 23:09
      Zapytałam Kipperów czym zajmuje się Archanioł, do którego prawie codziennie zwraca się Roz.
      Ponure myśli, Pokój stołowy

Mam kilka typów ale najbardziej pasuje chyba Metatron
      A, i oczywiście Michał, bo jest najbardziej uniwersalny tongue_out
    • rozmaryn_1 Re: zagadka anielska 04.03.16, 16:51
      Jutro podam rozwiązanie, ale nie będę typować zwycięzcy, bo to wątek anielski, więc jak ktoś zechce, to wyjmę kartę anielską jako energię tygodnia w sensie- jaka siła będzie wpływać na nadchodzący tydzień.
      Także jak ktoś chce (bo nie będę nikogo uszczęśliwać na siłę), to może już się wpisywać, bo wolałabym w sobotę wyjąć karty, w niedziele może być gorzej z czasem. Miłego weekendu smile
    • rozmaryn_1 ROZWIĄZANIE 05.03.16, 09:42
      Właściwą odpowiedzią jest METATRON.
      Co do Waszych odpowiedzi, to gratuluję tym, co odgadły, choć przyznaje, że mam mieszane uczucia. Po pierwsze sama popsułam tą zagadkę tym, co napisalam Indze. Taką poczulam euforię po jej kartach na myśl o tym, że przywołała faktycznie Metatrona, że brakło mi tu rozsądku. W ten sposób mogłyście dalej analizować i wyciągać wnioski. Fakt, że nie wszystkie szły tropem podpowiedzi, ale i tak spaliłam zagadkę niestety i to moja wina. Poza tym niektóre z Was (jak Meda) od poczatku kombinowały po prostu- co ta Rozmaryn może chcieć prawie codziennie?? No zdrowia chyba nie, bo by w szpitalu musiala leżeć, chyba że psychicznie, ale to by na forum nie pisala, czy Rozmaryn może starac się o dziecko? Chyba nie, bo gdzieś by w jakimś poście wyszło itd.... Tak więc zagadka była fajnie pomyślana w teorii, ale źle to zrealizowałam, bo można było odgadnąć kierując się jedynie rozumem.
      Powiem Wam, że dla mnie zwyciężczynią jest INGA, bo podała informacje, których znać nie mogła. Gratuluję Inga, to było naprawdę WIELKIE!!!
      Ale oczywiście każdej mogę wyjąć kartę tygodnia-anielską na pytanie- jaka siła anielska bedzie oddziaływać na Was w nadchodzącym tygodniu.
      Już się zgłosiły Meda i Nagietek, jak ktos chce, to piszcie smile
    • rozmaryn_1 Meda 05.03.16, 16:24
      Bardzo ładnie podwyższyłaś sobie energię, a teraz próbujesz lub wkrótce będziesz próbować dostroić się do kogoś/czegoś, co z powrotem obniża Twoje loty. Trzeba przyjrzeć się temu i coś tu zmienić. W nadchodzącym tygodniu siła anielska będzie próbowała zwrócić Twoją uwagę na to zjawisko i abyś poszukała źródła tego problemu w sobie. W sobie znajdziesz wysoką energię i emanację boskiej miłości, tylko musisz jej tam poszukać. Siła ta będzie więc dążyć do przekazania Ci tej mądrości, że całe piękno, którego szukasz, jest w Tobie, ale tez jest w tym inny przekaz- pomyśl, czego tak naprawdę oczekujesz od życia, bo dostajesz dokładnie to, na co zasługujesz, jak sądzisz. Oczekuj więc dobrych rzeczy i uwierz, że na nie zasługujesz. I nie dostrajaj się do energii niższych od Twojej własnej.
    • rozmaryn_1 Nagietek 05.03.16, 16:25
      U Ciebie szykują się zmiany. To czas oceniania, którą sytuację życiową trzeba uzdrowić, możliwe, że trzeba się od czegoś odciąć. W najbliższym tygodniu siły anielskie zechcą Ci uświadomić, że wolą Boga jest abyś dokonała jakiejś zmiany, bo ona wprowadzi w Twoje życie odnowę energii i przyniesie Ci sporą ulgę, jednak Ty musisz się przestać bać. Może wydawać Ci się ta zmiana trudna, może budzić mieszane uczucia, jednak w sercu będziesz czuła, że jest potrzebna i słuszna. I dobrze będziesz to czuła, choć będziesz stawiać opór wewnętrzny. Od Ciebie zależy ciąg dalszy, bo Anioły nie zmuszą Cię do niczego, tylko będą próbowały uświadomić Ci tą sytuację Dodatkowo przypominają Ci, że każde doświadczenie- przyjemne i bolesne- Twoja dusza sama wybrała jako lekcję.
    • rozmaryn_1 Algaria 05.03.16, 16:26
      Algario, w nadchodzącym tygodniu Siła Anielska będzie chciała Ci pokazać, kim jesteś naprawdę, ale Ty będziesz musiała puścić najpierw swoje wyobrażenia o samej sobie, bo te wyobrażenia trzymają Cię i ograniczają. Mało tego, możesz stać się tym, kim chcesz i możesz spełnić swoje marzenia. Pomyśl, czego naprawdę pragniesz, kim chciałaby być Algaria, z jaką samą sobą dobrze by się poczuła i jakie masz marzenia. A kiedy już to sobie zwizualizujesz i poczujesz każdą cząstką ciała i całym sercem, wypuść tą energię i oddaj ją Bogu/Wszechświatu. Pozwól niech się spełni. Ale nie może się to stać, jeśli nie wypuścisz tej energii, nie pozwolisz jej odejść do Światła. Energia nie może utknąć w jednym miejscu. Ten tydzień powinien przynieść marzenie lub o nim przypomnieć.
    • inguszetia_2006 Re: zagadka anielska 05.03.16, 23:16
      Witam
      Rozmarynie, zaciekawiłaś mnie mocno, ale nie będę dalej zgadywać, co znaczą Słońce, As mieczy i Cesarzowa. Ważne, że nie są od czapywink Masz tam jakieś swoje cesarskie sprawy do załatwienia. Z matką czyżby, czy jakąś inną ważną kobietą? Nie odpowiadaj, lubię mieć nad czym pomyśleć. Tak bajdełejem to zawsze mnie zaskakują WA w pytaniach o dupę Maryni, a po aniołach właśnie WA się spodziewałam i miałam wrażenie, że nie ma tu ściemy.
      Poproszę o kartę anielską z twoich rąk. Pytań nie mam, ale myśli w głowie 1000, niektórzy mówią na to mętlik;-P
      Pzdr.
      Ing
      • rozmaryn_1 Inga 06.03.16, 12:11
        Inga, zasłużyłaś na fajne przesłanie smile Tylko że mi tu nic cukrowego nie wychodzi, a raczej ostrzeżenie dla Ciebie i to podwójne. Pierwsze dotyczy sygnałów, jakie wysyła Ci ciało. Nie chodzi o to, że mi choroba stoi, nie, ale Twoje ciało daje Ci jakieś znaki, których może nie słuchasz, a może słuchasz właśnie, tu juz odpowiedz sobie sama. Widzę tu takie ostrzeżenie- zwróć uwagę na to co robisz swojemu ciału, co jesz, co pijesz, jak z nim postępujesz, bo znalazłaś się w punkcie, w którym możesz sobie zaszkodzić, co ujawni się potem w postaci jakiejś dolegliwości. Pomyśl, może jakieś nowe witaminy przyjmujesz, które mają jakiś składnik, który Ci szkodzi? Może za dużo warzyw czy owoców z chemią? To tylko przykłady, coś tu Twojemu ciału nie pasuje i Anioł, który za to odpowiada, próbuje Ci jakoś to zasygnalizować. Jak poznać co dobre dla Ciebie, a co złe? Posłuchaj intuicji, powinnaś poczuć to. I druga sprawa konkretnie na nadchodzący tydzień- uważaj, bo ktoś może chcieć Cię wykorzystać do czegoś. Może to być ktoś, kto przekona Cię o swojej słuszności i nawet w to uwierzysz, ale ta osoba błądzi i Ciebie ściągnie na manowce. Przynajmniej będzie chciała, bo tu siły anielskie będą emanować w Twoim kierunku mądrością i prawdą, aby prawda Cię oświeciła. Zaufaj więc własnym uczuciom, a nie osobom pewnym siebie, które mogą robić wrażenie, że wiedzą najlepiej coś na jakiś temat. Taka konfrontacja z egoizmem Cię czeka, z kimś kto może na chwilę zachwiać w Tobie poczucie tego co prawdziwe, a co fałszywe, niektórzy dowartościują się kosztem obniżania energii innych i coś takiego tu jest możliwe. Ale masz mocne siły za sobą, które będą temu przeciwdziałać. Pozdrawiam smile
        • inguszetia_2006 Re: Inga 06.03.16, 13:12
          Witam
          Dziękuję. Moje ciało już czeka na sezon rowerowywink Bez roweru, jak bez ręki, męczę się strasznie w sezonie zimowym. Na upartego można by i dziś pojeździć, ale deszcz pada. A co do drugiego ostrzeżenia to pomyślę, pomyślę... W tej chwili nic mi nie przychodzi do głowy, bo i nic ważnego nie będzie się działo w tygodniu, ot rutyna, dzień za dniem, nuda, panie, nuda.
          A tu ma mnie ktoś wykorzystać podstępnie, mówisz? Hm... niech tylko spróbuje;-P
          Pzdr.
          Ing

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka