Dodaj do ulubionych

Monitoring - firmy

06.05.13, 08:38
Czy ktoś z czytających forum może polecić lub podać namiary na dobrą firmę zajmującą się monitoringiem? Któraś ze Wspólnot Mieszkaniowych może się w tym temacie wypowiedzieć? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Obserwuj wątek
    • grzesiek986 Re: Monitoring - firmy 11.08.21, 19:21
      Ja korzystam z systemów proponowanych przez firmę SGU - Storm Gray Unit. Dzięki nim zyskałem gwarancję skuteczności. Działają, zanim dojdzie do zagrożenia. Po prostu system informuje ich o nieprawidłowościach w chronionym obszarze i podejmują działania w czasie rzeczywistym. Operator może nawet wydać komunikat głosowy natychmiast, gdy zobaczy zagrożenie. Warto sprawdzić ofertę [url=https://sgu.com.pl/monitoring/]monitoring wizyjny[/url] SGU obejmującą systemy SOVA i VIKI.

Więcej informacji tutaj: sgu.com.pl/
      • grzesiek986 Re: Monitoring - firmy 12.08.21, 12:28
        Ja korzystam z systemów proponowanych przez firmę SGU - Storm Gray Unit. Dzięki nim zyskałem gwarancję skuteczności. Działają, zanim dojdzie do zagrożenia. Po prostu system informuje ich o nieprawidłowościach w chronionym obszarze i podejmują działania w czasie rzeczywistym. Operator może nawet wydać komunikat głosowy natychmiast, gdy zobaczy zagrożenie. Warto sprawdzić ofertę sgu.com.pl/monitoring/ monitoring wizyjny SGU obejmującą systemy SOVA i VIKI.

Więcej informacji tutaj: sgu.com.pl/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka