m.a.t 30.03.06, 11:06 wiadomosci.onet.pl/1,15,11,18846895,52759685,2110985,0,forum.html A wy jak myślicie? Za co jeszcze odpowiada prezydent Tusk i premier z Krakowa:>? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
khaki3 Re: Czemu jest winna PO:> 30.03.06, 13:11 A napewno jest winna ptasiej grypie toc to zamach stanu na naszych gentelmanow stanu! Odpowiedz Link Zgłoś
herbowy1 Re: Czemu jest winna PO:> 30.03.06, 13:17 Jaka tam ptasia grypa.To jest kacza grypa. Odpowiedz Link Zgłoś
herbowy1 Re: Czemu jest winna PO:> 30.03.06, 13:35 Alutka pięknie uśmiechasz się Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Wróćmy do tematu!! 30.03.06, 13:40 To raczej nie było na temat ... ale My kobiety tak mamy !! ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
doktorpajchivo Re: Wróćmy do tematu!! 30.03.06, 15:47 i jeszcze że urlopy są za krótkie ... Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul za to, że ludziom inteligentnym 31.03.06, 00:34 A za takiego Cię "m.a.t" uważam robią wodę z mózgu. Pomyśl, co mógłbyś osiągnąć, gdybyś się nie zadurzył w nieszczęsnej PO. Odpowiedz Link Zgłoś
m.a.t Re: za to, że ludziom inteligentnym 07.04.06, 18:15 Tylko nie wodę;) Nie jestem sterowany z platformy ani też tym bardziej radiem:> Po prostu podłapuję pewne wątki, ale traktuję je kabaretowo dość:> Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul ale refleks... 07.04.06, 18:22 Może partyjkę szachów? Żebym ja pamiętał, w jakim kontekście to pisałem, pewnie bym odpowiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: ale refleks... 07.04.06, 18:34 pawlozsiul napisał: > Może partyjkę szachów? m.a.t. się nie zgłasza, więc może ja zagram w zastępstwie. Uwielbiam grać w szachy. Kto gra białymi? Jeśli ja, to e2-e4 ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul to ja poddaję... 07.04.06, 18:44 Z dziesięć lat nie grałem - musiałbym najpierw znaleźć szachownicę w piwnicy. Ale jak ktoś chce grać w moim imieniu, bardzo proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Hm ... 07.04.06, 18:57 pawlozsiul napisał: > Z dziesięć lat nie grałem - musiałbym najpierw znaleźć szachownicę w piwnicy. Po Twojej zapowiedzi sądziłem, że nieźle grasz. Grać można w necie. Szkoda ... Żadna przyjemność wygrać ze słabym przeciwnikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul Re: Hm ... 07.04.06, 19:02 Moja odpowiedź odnosiła się raczej do wyrażenia "refleks szachisty". Za powstałe nieporozumienie przepraszam. Partizan chyba gra - jutro już przestanie sie uśmiechać i może tę partię dokończy. Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Hm ... 07.04.06, 19:10 pawlozsiul napisał: > Moja odpowiedź odnosiła się raczej do wyrażenia "refleks szachisty". Hm, to pogardliwe, niczym nie uzasadnione powiedzenie, wyniesine jakby żywcem z kawałów o "blondynkach". Szachiści muszą mieć dobry refleks i dobrą pamięć. Partie w turniejach są rozgrywane na czas. Często też grają tzw. "blitze" rozgrywane np w 5 minut, z zegarem liczącym czas namysłu każdego gracza. Przegrywa ten, któremu skończył się czas, lub dostał mata. Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul zawsze mnie intrygowali grający symultanę 07.04.06, 23:35 Czy oni pamiętają posunięcia, czy też za każdym razem oceniają "na nowo" sytuację na poszczególnych szachownicach? Chyba jednak poszukam szachownicy, najwyżej mnie rozjedziesz (jezeli oferta jest aktualna). Odpowiedz Link Zgłoś
bielszczanin Re: zawsze mnie intrygowali grający symultanę 09.04.06, 21:03 Symultana - to zależy od poziomu szachisty. I Ty możesz zagrać symultanę, ale są/byli tacy którzy grali np. jednocześnie 20 partii - w ciemno! Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Szpilo 08.04.06, 00:37 Jak coś to możemy się kiedyś umówić na kurniku. Tylko trzeba by było wcześniej obgadać zasady. Odpowiedz Link Zgłoś
bielszczanin Re: Hm ... 09.04.06, 21:01 Dodatkowo przegrywa w blitzu ten, kto zrobił błąd (np. nie zauważył i zostawił króla pod szachem, czy zagrał skoczkiem jak gońcem, itp.) - a przeciwnik to wychwycił. Odpowiedz Link Zgłoś