Dodaj do ulubionych

Czemu jest winna PO:>

30.03.06, 11:06
wiadomosci.onet.pl/1,15,11,18846895,52759685,2110985,0,forum.html
A wy jak myślicie? Za co jeszcze odpowiada prezydent Tusk i premier z Krakowa:>?
Obserwuj wątek
    • hansgrubber Re: Czemu jest winna PO:> 30.03.06, 12:56
      Ze zima za dluga.
    • khaki3 Re: Czemu jest winna PO:> 30.03.06, 13:11
      A napewno jest winna ptasiej grypie toc to zamach stanu na naszych gentelmanow
      stanu!
      • herbowy1 Re: Czemu jest winna PO:> 30.03.06, 13:17
        Jaka tam ptasia grypa.To jest kacza grypa.
        • ja-alutka Re: Czemu jest winna PO:> 30.03.06, 13:29
          .....Bo jest!! ☺
          • herbowy1 Re: Czemu jest winna PO:> 30.03.06, 13:35
            Alutka pięknie uśmiechasz się
            • ja-alutka Wróćmy do tematu!! 30.03.06, 13:40
              To raczej nie było na temat ... ale My kobiety tak mamy !! ☺
              • doktorpajchivo Re: Wróćmy do tematu!! 30.03.06, 15:47
                i jeszcze że urlopy są za krótkie ...
    • pawlozsiul za to, że ludziom inteligentnym 31.03.06, 00:34
      A za takiego Cię "m.a.t" uważam robią wodę z mózgu. Pomyśl, co mógłbyś
      osiągnąć, gdybyś się nie zadurzył w nieszczęsnej PO.
      • m.a.t Re: za to, że ludziom inteligentnym 07.04.06, 18:15
        Tylko nie wodę;) Nie jestem sterowany z platformy ani też tym bardziej radiem:>
        Po prostu podłapuję pewne wątki, ale traktuję je kabaretowo dość:>
        • pawlozsiul ale refleks... 07.04.06, 18:22
          Może partyjkę szachów? Żebym ja pamiętał, w jakim kontekście to pisałem, pewnie
          bym odpowiedział.
          • szpila555 Re: ale refleks... 07.04.06, 18:34
            pawlozsiul napisał:

            > Może partyjkę szachów?

            m.a.t. się nie zgłasza, więc może ja zagram w zastępstwie.
            Uwielbiam grać w szachy.
            Kto gra białymi?
            Jeśli ja, to e2-e4

            • pawlozsiul to ja poddaję... 07.04.06, 18:44
              Z dziesięć lat nie grałem - musiałbym najpierw znaleźć szachownicę w piwnicy.
              Ale jak ktoś chce grać w moim imieniu, bardzo proszę.
              • szpila555 Re: Hm ... 07.04.06, 18:57
                pawlozsiul napisał:
                > Z dziesięć lat nie grałem - musiałbym najpierw znaleźć szachownicę w piwnicy.

                Po Twojej zapowiedzi sądziłem, że nieźle grasz. Grać można w necie.
                Szkoda ...
                Żadna przyjemność wygrać ze słabym przeciwnikiem.
                • pawlozsiul Re: Hm ... 07.04.06, 19:02
                  Moja odpowiedź odnosiła się raczej do wyrażenia "refleks szachisty". Za
                  powstałe nieporozumienie przepraszam. Partizan chyba gra - jutro już przestanie
                  sie uśmiechać i może tę partię dokończy.
                  • szpila555 Re: Hm ... 07.04.06, 19:10
                    pawlozsiul napisał:
                    > Moja odpowiedź odnosiła się raczej do wyrażenia "refleks szachisty".

                    Hm, to pogardliwe, niczym nie uzasadnione powiedzenie, wyniesine jakby żywcem z
                    kawałów o "blondynkach".
                    Szachiści muszą mieć dobry refleks i dobrą pamięć. Partie w turniejach są
                    rozgrywane na czas. Często też grają tzw. "blitze" rozgrywane np w 5 minut, z
                    zegarem liczącym czas namysłu każdego gracza. Przegrywa ten, któremu skończył
                    się czas, lub dostał mata.
                    • pawlozsiul zawsze mnie intrygowali grający symultanę 07.04.06, 23:35
                      Czy oni pamiętają posunięcia, czy też za każdym razem oceniają "na nowo"
                      sytuację na poszczególnych szachownicach?
                      Chyba jednak poszukam szachownicy, najwyżej mnie rozjedziesz (jezeli oferta
                      jest aktualna).
                      • bielszczanin Re: zawsze mnie intrygowali grający symultanę 09.04.06, 21:03
                        Symultana - to zależy od poziomu szachisty. I Ty możesz zagrać symultanę, ale
                        są/byli tacy którzy grali np. jednocześnie 20 partii - w ciemno!
                    • partizan79 Szpilo 08.04.06, 00:37
                      Jak coś to możemy się kiedyś umówić na kurniku. Tylko trzeba by było wcześniej
                      obgadać zasady.
                    • bielszczanin Re: Hm ... 09.04.06, 21:01
                      Dodatkowo przegrywa w blitzu ten, kto zrobił błąd (np. nie zauważył i zostawił
                      króla pod szachem, czy zagrał skoczkiem jak gońcem, itp.) - a przeciwnik to
                      wychwycił.
                  • partizan79 Re: Hm ... 07.04.06, 23:31

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka