Dodaj do ulubionych

dobra wróżka Gdynia

20.02.17, 15:14
halo!!!
czy ktoś poleci mi dobrą wróżkę co wróży z kart klasycznych w gdyni?
Obserwuj wątek
    • patrykslomiany Re: dobra wróżka Gdynia 21.02.17, 00:25
      Ja osobiście polegam wróżkę Emilię Angel. Pomogła mi odzyskać utraconą ukochaną. Traciłem już nadzieję, a Pani Emilia pomogła mi w niecały miesiąc! Zajmuje się rytuałami miłosnymi ale nie tylko!
      Jestem jej dozgonnie wdzięczny. Pomaga także z oczyszczaniami.
      Z tego co mi wiadomo - kontakt tylko przez maila ale możesz śmiało uderzać z innymi pytaniami.
      Dla zainteresowanych: wrozbyemiliiangel@gmail.com
      • edyta66a Re: dobra wróżka Gdynia 21.04.20, 07:36
        wróżby online i na telefon
        ja wole skorzystać z wróżki Agnieszko jeżeli chodzi o przyszłość, fajna babeczka do tego wszystko prawie się sprawdza jej strona to: wrozkaagnieszka.pl
        zamawiacie wróżbę łatwo i bezpiecznie a odpowiada bardzo szybko zazwyczaj do 2 godzin
    • dorota.neptun Re: dobra wróżka Gdynia 09.08.17, 23:57
      Polecam z serca Wróża Kamila, który wróżył mi z kart normalnych cygańskich. Wiele mi pomógł, jasno i konkretnie objaśnił, wskazał i opisał przyszłe wydarzenia. Jego strona internetowa: kamiltarot.wixsite.com/wrozba-karty-tarot POLECAM BO ON PRAWDĘ MÓWI, JA TEGO DOŚWIADCZYŁAM!!!
    • luizagerman Re: dobra wróżka Gdynia 03.01.18, 17:09
      Cześć,
      mam na imię Luiza.
      Wróżbiarstwo i magia, rytuały, spętania to moja pasja. Od 5 lat zajmuje się wróżiarstwem i zdejmowaniem klątw. Uproszczając wróżbiarstwo to moja wielka pasja, moje drugie życie. Wróżę jedynie od czasu do czasu, ponieważ zawodowo jestem ograniczona. Uwielbiam pomogać ludziom, a także pomagać podejmować decyzje za pomocą kart. Czy jestem dobra? Nie wiem - zawsze odpowiadam. Oceniam się pod kątem ilości sób, które do mnie wracają.
      Tarot bez limitu, bez limtu pytań to 30 zł.
      Cennik rytuałów:
      - rytuały miłosne, zdrowotne, finansowe, zawodowe - 50 zł
      - zdejmowanie klątw - 50 zł
      - talizman przyciągajcy szczęście - 100 zł
      życzę wiele dobrego
      Można się ze mną kontaktować na adres e-mail: luizaap@wp.pl

• martxgh Re: dobra wróżka Gdynia 31.03.18, 10:25
      Mogę Ci polecić wróżkę Sarę, już kilkakrotnie korzystałam z jej wróżb i jak na razie się nie zawiodłam , dużo się z tego sprawdziło, zostawiam Ci do niej email- kobietamag@interia.pl ;)
    • allajaty Re: dobra wróżka Gdynia 01.06.18, 14:07
      Mam sprawdzoną wróżkę w Gdyni, podaję nr tel 500-273-383, jest znana na całą Polskę, niedroga, naprawdę zna się na tym, od kilku lat korzystam z jej usług i zawsze wszystko się sprawdza, wróży też przez telefon lub internet, poza tym ta pani wnika głęboko energetycznie w sytuację a nie tylko czyta znaczenie kart.
      • majkatp Re: dobra wróżka Gdynia 11.04.20, 12:49
        dziś wielka sobota święto. Ja 5 dni temu skorzystałam z usług tej wróżki agnieszki stronke ma te wrozkaagnieszka.pl zamówiłam mianowicie 3 pytania. zapytałam kiedy wróci do mnie mąż a ona napisała że w wielka sobote aby spedzić ze mna swieta i poprawić sie na nowo odbudować związek który sam rozwalił... i tak się stało...pisze to bo przezywam pikne chwile a ona wywróżyła własnie ze przyjedzie z kwiatami w wielką sobote to jest bardzo niewiarygodne albo poprostu strzeliła.
        pisze to ze łzami w oku ponieważ tak przecudownej wróżby nigdy nie otrzymałam....111
    • ninakolb Re: dobra wróżka Gdynia 15.08.18, 15:48
      Zdecydowanie najlepsza wróżka, sprawdzona, podaję nr 500 273 383, chodzę od lat, wyjątkowa sprawdzalność, ciężko się do niej dostać ale wróży też przez telefon, niedroga. Podaje wszystkie szczegóły, dogłębnie wnika w sytuację. Żadne tam ogólniki. Ta Pani to nowy wymiar wróżbiarstwa, łączy elementy doradztwa duchowego, psychologii, naturopatii, oczyszcza energetycznie. Rozmowa z nią dodaje skrzydeł, jest ciepła, empatyczna i eteryczna. Cieszę się, że na nią trafiłam POLECAM!!!!
    • schatjea Re: dobra wróżka Gdynia 05.09.18, 14:17
      Od lat pracuje i mieszkam za granicą, od lat korzystam też z usług wróżek na telefon. Ale od kilku miesięcy jestem w stałym kontakcie z p. Agnieszką, tel. 500 273 383, która stawia mi karty regularnie i z czystym sumieniem polecam ją każdemu, kto nie ma możliwości lub nie chce osobiście. Jej czytania sprawdzają się zaskakująco szybko. Nie wyciąga żadnych wiadomości, wszystko zawsze się zgadza, widzi rzeczy, o których nie ma prawa wiedzieć. Jest bardzo miła i niezwykle ciepła. Nie znam osoby o tak pozytywnym nastawieniu do życia. Zmienia nastawienie, rozmawia, radzi, wspiera. Odkąd mam z nią kontakt moje życie zmieniło się na lepsze...Nie uznaje komercji, nie ma pseudonimu, widać i czuć, że działa z pasją. Nie jest droga.
    • ninakolb Re: dobra wróżka Gdynia 10.10.18, 15:31
      Ja polecam p. Agnieszkę tel. 500 273 383, charyzmatyczna, sprawdzalność 96%, nie znam drugiej tak niesamowitej osoby, rozmowa z nią to balsam dla duszy, można się też umówić na rozmowę telefoniczną co działa tak samo jak wizyta osobista.
      Jest też naturoterapeutką i doradcą duchowym. Wyleczyła mnie z boreliozy. Bardzo niedroga a skuteczna. Prawdziwa, z powołania. Bez komercyjnej otoczki i bzdur. Kobieta ma prawdziwy dar. Polecam w 100%
    • danuta99 Re: dobra wróżka Gdynia 04.04.20, 18:23
      od jakiegoś czasu w internecie dużą piszą o wróżbicie Mateo
      ma stronę wrozbitamateo.pl na której można łatwo i bezpiecznie zamówić wróżbę na email lub zadzwonić o każdej godzinie
      koleżanki z pracy są zaskoczone gdyż jego odpowiedzi są niebywale trafne, jednej wykonał rytuał miłosny i dosłownie 3 dni później były mąż wrócił do domu po zdradzie..jakie jest wasze zdanie wato zapytać faceta czy lepiej wróżki?
    • makarena88c Re: dobra wróżka Gdynia 28.04.20, 08:30
      Wróżka zębuszka - wróżby Online - Tarot przez internet
      Wróżby online wykonywane do 120minut zapytaj eksperta o pracę, finanse czy życie osobiste - Poznaj Swój los!
      Oferuje:
      - wróżby miłosne
      - wróżby finansowe
      - wróżby na zdrowie
      - inne zawiłe problemy
      - szybka odpowiedz do 120minun
      - wróżenie na email
      - łatwa i szybka płatność
      - wróżka na telefon
      zapraszam serdecznie na stronę: wrozkazebuszka.pl

......ww
    • lucja1wer Re: dobra wróżka Gdynia 13.07.21, 16:02
      ja polecam Wróżkę Sarę jest to bardzo miła i sympatyczna osoba a przy tym konkretna , nie owija w bawelnę tylko w punkt odpowiada na pytania a co najważniejsze jest bardzo wysoka sprawdzalność , co u nikogo wcześniej mi się nie zdarzyło!
      korzystam z jej usług już od kilku lat i prawie wszystko zdążyło się już sprawdzić, z tego co wiem poza wrózbami zajmuje się też rytuałami,ja póki co skorrzystałam jedynie u niej z oczyszczania energetycznego 2 miesiące temu i juz widać róznicę w jakości życia jest coraz lepiej, jednym słowem rózne problemy zaczynają się redukować i część już znacznie poprawiła ;) email do niej kobietamag@interia.pl
      • zuzanna_fgh Re: dobra wróżka Gdynia 28.07.22, 15:36
        Jej rytual nie działa !! Pragnę Państwa przestrzec przed tą osobą. Otóż zamówiłam u niej rytuał miłosny i wydałam mnóstwo pięniędzy. Niestety, ale oceniam tą Panią bardzo negatywnie. Obiecywała różne rzeczy zapewniała mnie, że partner wróci do mnie po jej rytuale. Nic takiego się nie stało sytuacja pogarsza się z tygodnia na tydzień. Mój mąż przestał się całkowicie ze mną kontaktować. Do tego znalazł sobie inną. Jej rytual pogorszył sprawę. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam tej Pani. Pisze to po to abyście przeczytali moją opinie i nie stracili tylu pieniędzy. Wróżkę Sarę to osoba, która ze ezoteryki znalazła sobie pomysł na biznes.
    • krolitkaja12 Re: dobra wróżka Gdynia 12.06.22, 15:39
      Polecam świetną wróżkę online- Sarę, opowiedziała o mnie bardzo dużo co było zgodne z prawdą, w przypadku konkretnych pytań również bardzo wysoka sprawdzalność, poza tym miły i szybki kontakt, email do niej - kobietamag@interia.pl
    • koryntiapiec123 Re: dobra wróżka Gdynia 05.07.22, 17:57
      Polecam bardzo dobrą wrózkę online Sarę,korzystam, z jej wróżb już ponad rok i prawie wszystko się sprawdziło bardzo wysoka sprawdzalność na tle innych poza tym przy tym miła,konkretna, możliwe szybkie terminy,email do niej - kobietamag@interia.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka