Dodaj do ulubionych

dobra wróżka Gdynia

20.02.17, 15:14
halo!!!
czy ktoś poleci mi dobrą wróżkę co wróży z kart klasycznych w gdyni?
Obserwuj wątek
    • patrykslomiany Re: dobra wróżka Gdynia 21.02.17, 00:25
      Ja osobiście polegam wróżkę Emilię Angel. Pomogła mi odzyskać utraconą ukochaną. Traciłem już nadzieję, a Pani Emilia pomogła mi w niecały miesiąc! Zajmuje się rytuałami miłosnymi ale nie tylko!
      Jestem jej dozgonnie wdzięczny. Pomaga także z oczyszczaniami.
      Z tego co mi wiadomo - kontakt tylko przez maila ale możesz śmiało uderzać z innymi pytaniami.
      Dla zainteresowanych: wrozbyemiliiangel@gmail.com
      • edyta66a Re: dobra wróżka Gdynia 21.04.20, 07:36
        wróżby online i na telefon
        ja wole skorzystać z wróżki Agnieszko jeżeli chodzi o przyszłość, fajna babeczka do tego wszystko prawie się sprawdza jej strona to: wrozkaagnieszka.pl
        zamawiacie wróżbę łatwo i bezpiecznie a odpowiada bardzo szybko zazwyczaj do 2 godzin
    • dorota.neptun Re: dobra wróżka Gdynia 09.08.17, 23:57
      Polecam z serca Wróża Kamila, który wróżył mi z kart normalnych cygańskich. Wiele mi pomógł, jasno i konkretnie objaśnił, wskazał i opisał przyszłe wydarzenia. Jego strona internetowa: kamiltarot.wixsite.com/wrozba-karty-tarot POLECAM BO ON PRAWDĘ MÓWI, JA TEGO DOŚWIADCZYŁAM!!!
    • luizagerman Re: dobra wróżka Gdynia 03.01.18, 17:09
      Cześć,
      mam na imię Luiza.
      Wróżbiarstwo i magia, rytuały, spętania to moja pasja. Od 5 lat zajmuje się wróżiarstwem i zdejmowaniem klątw. Uproszczając wróżbiarstwo to moja wielka pasja, moje drugie życie. Wróżę jedynie od czasu do czasu, ponieważ zawodowo jestem ograniczona. Uwielbiam pomogać ludziom, a także pomagać podejmować decyzje za pomocą kart. Czy jestem dobra? Nie wiem - zawsze odpowiadam. Oceniam się pod kątem ilości sób, które do mnie wracają.
      Tarot bez limitu, bez limtu pytań to 30 zł.
      Cennik rytuałów:
      - rytuały miłosne, zdrowotne, finansowe, zawodowe - 50 zł
      - zdejmowanie klątw - 50 zł
      - talizman przyciągajcy szczęście - 100 zł
      życzę wiele dobrego
      Można się ze mną kontaktować na adres e-mail: luizaap@wp.pl

• martxgh Re: dobra wróżka Gdynia 31.03.18, 10:25
      Mogę Ci polecić wróżkę Sarę, już kilkakrotnie korzystałam z jej wróżb i jak na razie się nie zawiodłam , dużo się z tego sprawdziło, zostawiam Ci do niej email- kobietamag@interia.pl ;)
    • allajaty Re: dobra wróżka Gdynia 01.06.18, 14:07
      Mam sprawdzoną wróżkę w Gdyni, podaję nr tel 500-273-383, jest znana na całą Polskę, niedroga, naprawdę zna się na tym, od kilku lat korzystam z jej usług i zawsze wszystko się sprawdza, wróży też przez telefon lub internet, poza tym ta pani wnika głęboko energetycznie w sytuację a nie tylko czyta znaczenie kart.
      • majkatp Re: dobra wróżka Gdynia 11.04.20, 12:49
        dziś wielka sobota święto. Ja 5 dni temu skorzystałam z usług tej wróżki agnieszki stronke ma te wrozkaagnieszka.pl zamówiłam mianowicie 3 pytania. zapytałam kiedy wróci do mnie mąż a ona napisała że w wielka sobote aby spedzić ze mna swieta i poprawić sie na nowo odbudować związek który sam rozwalił... i tak się stało...pisze to bo przezywam pikne chwile a ona wywróżyła własnie ze przyjedzie z kwiatami w wielką sobote to jest bardzo niewiarygodne albo poprostu strzeliła.
        pisze to ze łzami w oku ponieważ tak przecudownej wróżby nigdy nie otrzymałam....111
    • ninakolb Re: dobra wróżka Gdynia 15.08.18, 15:48
      Zdecydowanie najlepsza wróżka, sprawdzona, podaję nr 500 273 383, chodzę od lat, wyjątkowa sprawdzalność, ciężko się do niej dostać ale wróży też przez telefon, niedroga. Podaje wszystkie szczegóły, dogłębnie wnika w sytuację. Żadne tam ogólniki. Ta Pani to nowy wymiar wróżbiarstwa, łączy elementy doradztwa duchowego, psychologii, naturopatii, oczyszcza energetycznie. Rozmowa z nią dodaje skrzydeł, jest ciepła, empatyczna i eteryczna. Cieszę się, że na nią trafiłam POLECAM!!!!
    • schatjea Re: dobra wróżka Gdynia 05.09.18, 14:17
      Od lat pracuje i mieszkam za granicą, od lat korzystam też z usług wróżek na telefon. Ale od kilku miesięcy jestem w stałym kontakcie z p. Agnieszką, tel. 500 273 383, która stawia mi karty regularnie i z czystym sumieniem polecam ją każdemu, kto nie ma możliwości lub nie chce osobiście. Jej czytania sprawdzają się zaskakująco szybko. Nie wyciąga żadnych wiadomości, wszystko zawsze się zgadza, widzi rzeczy, o których nie ma prawa wiedzieć. Jest bardzo miła i niezwykle ciepła. Nie znam osoby o tak pozytywnym nastawieniu do życia. Zmienia nastawienie, rozmawia, radzi, wspiera. Odkąd mam z nią kontakt moje życie zmieniło się na lepsze...Nie uznaje komercji, nie ma pseudonimu, widać i czuć, że działa z pasją. Nie jest droga.
    • ninakolb Re: dobra wróżka Gdynia 10.10.18, 15:31
      Ja polecam p. Agnieszkę tel. 500 273 383, charyzmatyczna, sprawdzalność 96%, nie znam drugiej tak niesamowitej osoby, rozmowa z nią to balsam dla duszy, można się też umówić na rozmowę telefoniczną co działa tak samo jak wizyta osobista.
      Jest też naturoterapeutką i doradcą duchowym. Wyleczyła mnie z boreliozy. Bardzo niedroga a skuteczna. Prawdziwa, z powołania. Bez komercyjnej otoczki i bzdur. Kobieta ma prawdziwy dar. Polecam w 100%
    • true99 Re: dobra wróżka Gdynia 03.01.20, 13:44
      Z Gdyni lokalnie to nie znam, ale wiem, że warto zadzwonić do wróżki z Krakowa, bo ona też wróży przez telefon a wiele z tego co mi przepowiedziała to się sprawdziło, więc polecam. Miła, sympatyczna ale przede wszystkim wiarygodna. :) wrozkakrakow.pl/
    • danuta99 Re: dobra wróżka Gdynia 04.04.20, 18:23
      od jakiegoś czasu w internecie dużą piszą o wróżbicie Mateo
      ma stronę wrozbitamateo.pl na której można łatwo i bezpiecznie zamówić wróżbę na email lub zadzwonić o każdej godzinie
      koleżanki z pracy są zaskoczone gdyż jego odpowiedzi są niebywale trafne, jednej wykonał rytuał miłosny i dosłownie 3 dni później były mąż wrócił do domu po zdradzie..jakie jest wasze zdanie wato zapytać faceta czy lepiej wróżki?
    • makarena88c Re: dobra wróżka Gdynia 28.04.20, 08:30
      Wróżka zębuszka - wróżby Online - Tarot przez internet
      Wróżby online wykonywane do 120minut zapytaj eksperta o pracę, finanse czy życie osobiste - Poznaj Swój los!
      Oferuje:
      - wróżby miłosne
      - wróżby finansowe
      - wróżby na zdrowie
      - inne zawiłe problemy
      - szybka odpowiedz do 120minun
      - wróżenie na email
      - łatwa i szybka płatność
      - wróżka na telefon
      zapraszam serdecznie na stronę: wrozkazebuszka.pl

......ww

Popularne wątki