14.03.15, 20:13
Witam, Panie Januszu prosze o pomoc bo czarne chmury w głowie ...jestem 1 a ten rok to 9 ... moja firma w ktorej pracuje została sprzedana . od kwietnia koniec...i mam nowa propozycje ...nie moge czekac do pazdziernika ..czy wiadomo ze bedzie to porazka? i czy jest szansa np. jakas data podpisania umowy która uchroniłaby przed ewentualnym pechem... szczerze prosze ... martwie sie.i nie zasne dzisiaj crying
jeszcze jedno jak oblicza sie imie+ nazwisko... skąd to wziąc? prosze o pomoc
Obserwuj wątek
    • mila1021 Re: 1w9 14.03.15, 20:23

Droga życia (data urodzenia) 1
      Liczba ekspresji (pełne nazwisko) 5
      Liczba osobowości (spółgłoski) 5
      Liczba duszy (samogłoski) 9
      znalazłam kalkulator i to wyszło .... i jak? mieszkam pod 33a
    • janus50 Re: 1w9 15.03.15, 01:31
      mila1021 napisał(a):

> Witam, Panie Januszu prosze o pomoc bo czarne chmury w głowie ...jestem 1 a ten
      > rok to 9 ... moja firma w ktorej pracuje została sprzedana . od kwietnia konie
      > c...i mam nowa propozycje ...nie moge czekac do pazdziernika ..czy wiadomo ze b
      > edzie to porazka? i czy jest szansa np. jakas data podpisania umowy która uchro
      > niłaby przed ewentualnym pechem... szczerze prosze ... martwie sie.i nie zasne
      > dzisiaj crying

Poproszę jeszcze o datę urodzenia...
      Pozdrawiam
      > jeszcze jedno jak oblicza sie imie+ nazwisko... skąd to wziąc? prosze o pomoc
        • mila1021 Re: 1w9 15.03.15, 09:29
          moze jeszcze dane imie+nazwisko m-2,a-3,r-1,z-1,e-1,n-1,u-1,s-1,i-1,l-1, natomiast wszystko panienskie,bierzmowanie m-3,a-7,r-2,z-2,e-2,n-2,u-1,s-2,i-6,l-2,w-2,0-1,s-1,k-1,c-1.
          mąz m-1,o-1,j-1,i-2,c-2,l-1,w-1,u-1,s-1,a-1,h-1.. z bierzmowaniem m2,w1,o1,u1,j1,s1,i2,a2,c3,h2,l2.. 24.06.72.... i slicznie z góry dziekuję za pomoc
          • mila1021 Re: 1w9 15.03.15, 18:42
            zapomniałam ze maz ma 2 imie wink dla meza m2,w1,01,u2,j2,s2,i2,a3,c3,h2,l2,n1,z1wink
            tak bardzo czekam na odpowiedz wink wiem niedziela trzeba odpoczywac wink wiec cierpliwosc cwicze wink
            • mila1021 Re: 1w9 16.03.15, 18:13
              Panie Januszu czy cos nie tak napisałam? ze tak długo pan nie odpisuje? jezeli tak to przepraszam po prostu czarne chmury w glowie ...no i jeszcze raz podaje meza dane bo zle podałam w1,a3,ł2,o1n1,j2,u2,c3,i3,e1,h2,s2,z1,m2 24.06.72 ... jezeli znajdzie pan 3 minutki proszę mi pomóc
    • janus50 Re: 1w9 17.03.15, 21:46
      Witaj ponownie
      mila1021 napisał(a):

> Witam, Panie Januszu prosze o pomoc bo czarne chmury w głowie ...jestem 1 a ten
      > rok to 9 ... moja firma w ktorej pracuje została sprzedana . od kwietnia konie
      > c...i mam nowa propozycje ...nie moge czekac do pazdziernika ..czy wiadomo ze b
      > edzie to porazka? i czy jest szansa np. jakas data podpisania umowy która uchro
      > niłaby przed ewentualnym pechem... szczerze prosze ... martwie sie.i nie zasne
      > dzisiaj crying
      > jeszcze jedno jak oblicza sie imie+ nazwisko... skąd to wziąc? prosze o pomoc

Aktualnie znajdujesz się w swoim roku osobistym osiem. Wspomniany przez ciebie rok dziewięć nie jest rokiem osobistym a rokiem numerologicznym, który nie ma wiele wspólnego z rokiem osobistym. Rok numerologiczny to opcja Pani Lobos, bardzo popularna w Polsce, jednak w numerologicznym świecie odrzucany i nieuznawany, z uwagi na brak rzetelnego uzasadnienia.
      Rok osiem to rok aktywności w sferze finansów w tym oczywiście również życia zawodowego oczywiście. Tak więc rozmaite istotne wydarzenia w sferze zawodowej są jak najbardziej możliwe. Rozpoczęciu kolejnej pracy nie stoi więc nic na przeszkodzie.
      Jesteś w swoim 43 roku życia, dlatego jest bardzo możliwe, że byłaś, jesteś lub też będziesz wkrótce pod działaniem opozycji tranzytującego Urana do Urana urodzeniowego. Aspekt ten zwykle przynosi dynamiczne zmiany w życiu i twoje aktualne perturbacje związane z pracą mogą mieć bezpośredni związek z Uranem.

Twoje wibracje imienne mają wartość 8-2/11-1 i są one, ogólnie rzecz biorąc poprawne. Problemem może być 2/11, gdyż jednocześnie brakuje tobie dwójek w imionach i nazwiskach - litery B i T. Brak taki może przynosić pewne utrudnienia w obszarze za który odpowiada dwójka - związki, współpraca, harmonia. Jako wibracja parzysta odpowiada także za materię, czyli także finanse. Możesz także odczuwać negatywy dwójki - np. brak siły przebicia, niskie poczucie wartości własnej, kompleksy, trudności w podejmowaniu szybkich decyzji.
      Brak jest tobie także wibracji siedem w imionach i nazwiskach - to litery G, P oraz Y. Siódemka z kolei odpowiada za nasze życie wewnętrzne, przyswajanie wiedzy, analityczne myślenie. Ten brak może być o tyle uciążliwy, że jesteś w cyklu siedem i z dnia urodzenia siedem, tym bardziej będziesz więc odczuwać negatywy siódemki - depresyjność, problemy z wyrażaniem emocji i uczuć, izolację emocjonalną, upierdliwość, szukanie winy u innych, skłonność do drobiazgowego analizowania nawet najbardziej banalnych spraw.
      Generalnie, twoja droga życia wygląda dość korzystnie i o ile nie popełnisz większych błędów, np. brak rozsądku w finansach, powinna realizować się pozytywnie.
      Warto jednak pomyśleć o uzupełnieniu brakujących wibracji dwa i siedem.
      Pozdrawiam
      PS - nie poświęciłem tobie 3 minut... to była godzina smile
      • pm.94 Re: 1w9 17.03.15, 22:22
        Slicznie dziękuję za tą godzinkę wink na wczesniejszych forach wyczytałam ze 25 w dacie jest super a jeszcze z 1 tez fajniewink i to dla mnie wazne bo determinacja to moje 2 imie wink co musze zrobic zeby uzupełnic tą 7 bo te cechy odczuwam całe zyczie ... z mały problem rozkładam na czynniki pierwsze ( doprowadziło mnie to juz do wylewu crying ...moj mozg pracuje nawet w nocy crying) prosze o pomoc bo nie wiem jak mozna ta 7 i 2 wdrozyc ... mam nadzieje ze tym razem 3 minwink
      • mila1021 Re: 1w9 17.03.15, 22:29
        no i prosze... wzięlam komputer a moj syn chyba sie nie wylogował wink jak to niechcący mozna wpasc wink ale oczywiscie to ja dziekuję za tamto i prosze o podpowiedz z tą 7 i 2 wink
      • mila1021 Re: 1w9 17.03.15, 22:34
        i jeszcze jedna prosba ...kiedy powinnam w takim razie podpisac najlepiej umowę ? moze mi Pan podpowiedziec ..proszę .....slicznie proszę ...w czwartek rano musze sie okreslic....spokojnego wieczoru zyczę i jeszcze raz z całego serca dziękuję
        • janus50 Re: 1w9 19.03.15, 23:52
          Witaj
          mila1021 napisał(a):

> i jeszcze jedna prosba ...kiedy powinnam w takim razie podpisac najlepiej umowę
          > ? moze mi Pan podpowiedziec ..proszę .....slicznie proszę ...w czwartek rano m
          > usze sie okreslic....spokojnego wieczoru zyczę i jeszcze raz z całego serca dzi
          > ękuję

Przepraszam, ale umknęło mi.... Dzień podpisania umowy powinien być określony przez korzystny dzień osobisty. Jeśli jesteś w roku osobistym 8 a marzec jest twoim miesiącem osobistym 2, to liczba kalendarzowa dnia, po zsumowaniu z wibracją miesiąca osobistego da ci wibrację dnia osobistego. Np. miesiąc osobisty 2 + 19 (marca) da nam 21/3 co jest korzystne na podpisanie umowy. Należy unikać dnia osobistego 9. Najlepsze dni to 1, 2, 3 i 8. W dalszej kolejności 4, 5, w ostateczności 6 i 7.
          Pozdrawiam
          • mila1021 Re: 1w9 20.03.15, 09:30
            Panie Januszu dziękuję... prosze o pomoc jeszcze w dobraniu tego imienia dla mnie... gdzie bedzie 7 i 2 (tego brakuje ) odczuwam przede wszystkim brak 7 crying i co z takim imieniem robimy? jak go dołaczyc ? jeszcze raz dziękuje
      • mila1021 Re: 1w9 18.03.15, 08:24
        moje 1 imie ma 7 liter,2-5,3-5,nazwisko panien 12,po mezu6 nie wiem czy to istotne ale podaje bo ten brak 7 odczuwam mocno ...moze imie Patrycja ? nie wiem prosze o pomoc i co mam z nim zrobic ? wiem ze moze to głupie pytanie ale .... prosze o podpowiedz. i ten dzien podpisania umowy...
        • mila1021 Re: 1w9 21.03.15, 15:49
          Slicznie dziękuję za tą godzinkę wink na wczesniejszych forach wyczytałam ze 25 w dacie jest super a jeszcze z 1 tez fajniewink i to dla mnie wazne bo determinacja to moje 2 imie wink co musze zrobic zeby uzupełnic tą 7 bo te cechy odczuwam całe zyczie ... z mały problem rozkładam na czynniki pierwsze ( doprowadziło mnie to juz do wylewu crying ...moj mozg pracuje nawet w nocy crying) prosze o pomoc bo nie wiem jak mozna ta 7 i 2 wdrozyc ...moje 1 imie ma 7 liter,2-5,3-5,nazwisko panien 12,po mezu6 nie wiem czy to istotne ale podaje bo ten brak 7 odczuwam mocno ...moze imie Patrycja ? nie wiem prosze o pomoc i co mam z nim zrobic ? prosze....
          • janus50 Re: 1w9 23.03.15, 15:07
            Witaj ponownie
            mila1021 napisał(a):

> Slicznie dziękuję za tą godzinkę wink na wczesniejszych forach wyczytałam ze 25
            > w dacie jest super

Cóż, ja również jestem urodzony dnia 25 i twierdzę, że aż taka rewelacyjna nie jest. Dlaczego miałaby być? Czy piszą na tych forach jakieś uzasadnienie? Jako podliczba sama w sobie zawiera dużą sprzeczność pomiędzy 2 i 5, które są skrajnie skonfliktowane. Florence Campbell napisała o 25 mądrą rzecz, z którą ja się zgadzam w 100% - walczysz w pierwszej połowie życia by wygrywać w drugiej. W moim przypadku sprawdziło się to doskonale....

a jeszcze z 1 tez fajniewink i to dla mnie wazne bo determi
            > nacja to moje 2 imie wink co musze zrobic zeby uzupełnic tą 7 bo te cechy odczu
            > wam całe zyczie ... z mały problem rozkładam na czynniki pierwsze ( doprowadził
            > o mnie to juz do wylewu crying ...moj mozg pracuje nawet w nocy crying) prosze
            > o pomoc bo nie wiem jak mozna ta 7 i 2 wdrozyc ...moje 1 imie ma 7 liter,2-5,3-
            > 5,nazwisko panien 12,po mezu6 nie wiem czy to istotne ale podaje bo ten brak 7
            > odczuwam mocno ...moze imie Patrycja ? nie wiem prosze o pomoc i co mam z nim z
            > robic ? prosze....

Patrycja oczywiście wypełnia brak 2 i 7, jednak daje dość trudne wibracje 8-6-5/14, zdecydowanie nie dla ciebie, dla nikogo zresztą...
            Mogę znaleźć dla ciebie propozycje imion, to żaden problem. To najłatwiejsze z całego procesu transformacji numerologicznej. To ty dokonujesz zmiany a nie imię. To ty, dzięki wytrwałości i zaangażowaniu sprawiasz że zmiana numerologiczna się dokonuje.
            Dlatego warto się zgłosić do doświadczonego w tym względzie numerologa, który poda tobie odpowiedni system pracy z nowym imieniem. W ten sposób skuteczność transformacji jest nieporównywalnie większa....
            Niezależnie od tego, postaram się tobie dziś podać imiona, które znajdę dla ciebie...
            Pozdrawiam

• mila1021 Re: 1w9 23.03.15, 15:12
              ok to czekam w tkim razie na te imiona,które bedą grały z dobrą wibracją wink ja tez przez pierwszy okres cięzko pracowałam a teraz ..tez musze bo chce wink fajnie ze sie pan odezwał dziękuje wink
              • kati126 Re: 1w9 23.03.15, 17:00
                Witam serdecznie ponownie Panie Januszu.Mam pytanie odnosnie mojej daty 26.11.1972 Nie moge znalez tego wpisu ale napisal mi Pan cos ,ze jestem w tranzytujacym uranie i czeka mnie jakas potezna transformacja na kazdym polu.Stad pytanie o co wlasciwie dokladnie chodzi i jak dlugo przede wszystkim trwa ta transformacja.Czy to bedzie trwalo caly nastepny 9 cykl biorac pod uwage ,ze teraz jestem w numerologicznym roku 9.Czy moze udzielic mi Pan wskazowek jak dobrze powinnam ta transformacje przejsc jako mistrzowska 11.Z gory dziekuje za poswiecony mi czas i serdecznie Pana pozdrawiam
              • janus50 Re: 1w9 24.03.15, 00:38
                Witaj ponownie
                mila1021 napisał(a):

> ok to czekam w tkim razie na te imiona,które bedą grały z dobrą wibracją wink ja
                > tez przez pierwszy okres cięzko pracowałam a teraz ..tez musze bo chce wink fajni
                > e ze sie pan odezwał dziękuje wink

Znalazłem dla ciebie dwa imiona tylko niestety... Ustawiają one twoje wibracje imienne na bardzo silne 1-9-1. Są to JUDYTA oraz GARNETTE.
                Pozdrawiam
                • mila1021 Re: 1w9 24.03.15, 07:48
                  Dzięki wink Judyta ... prosze mi jeszcze powiedziec...uzupełnilismy 7 .? a jakie konsekwencje daje nam 1/9/1 dla mnie samej ? i dla otoczenia?
                  • janus50 Re: 1w9 24.03.15, 10:42
                    Witaj ponownie
                    mila1021 napisał(a):

> Dzięki wink Judyta ... prosze mi jeszcze powiedziec...uzupełnilismy 7 .? a jakie
                    > konsekwencje daje nam 1/9/1 dla mnie samej ? i dla otoczenia?

Y ma wartość 7, siódemka jest więc wypełniona.
                    Wibracje 1-9-1 są bardzo silne i dynamiczne. Dają dużą siłę przebicia, silne poczucie własnej wartości, upór i determinację w dążeniu do celu. Jednocześnie dziewiątka, jako wibracja przeciwstawna, jest swoistym wentylem bezpieczeństwa, który nie pozwala na skrajności wibracji 1.
                    Pozdrawiam
                    • mila1021 Re: 1w9 24.03.15, 15:45
                      dziękuje ,zaraz poszukam jak mozna przyswoic to imię ( u mnie brakuje mi analitycznego myslenia ,) ale teraz bedzie lepiej wink jeszcze 2 małe prosby wink 1. w kwietniu podpisujemy umowe? i w maju.. prosze podac tylko 2 daty z poczatku i z srodka miesiąca...jednego i drugiego a druga prosba moj mąz... (wiem znowu godzina crying ) ale facetowi ewidentnie brakuje szczescia w zyciu ( tzn ma mnie wink ) prosze od razu wybrac imie dla niego bo cos jest nie tak... pracuje jak wół ...a ludzie wykorzystują jego uczciwosc i brak ,,cwaniactwa,, prosze .... podaje jego wszystkie dane w1,a3,ł2,o1n1,j2,u2,c3,i3,e1,h2,s2,z1,m2 ur, 24.06.72 a co do mnie... to dzieki z całego serca ... wink
                    • mila1021 Re: 1w9 29.03.15, 14:58
                      dziękuję Panie Januszu slicznie za odpowiedz którą wpisałam na (podroznik ) , prosze mi powiedziec co w moim przypadku zrobiłoby imie Sonia ? po prostu nie potrafie sie pozbyc o myslenia o nim i nie mam wytłumaczalnego powodu...
                      i pytanie o moją prosbe odnosnie męza... rozumiem ze nie da Pan rady? crying
                    • mila1021 Re: 1w9 03.04.15, 15:05
                      dziękuje ,zaraz poszukam jak mozna przyswoic to imię ( u mnie brakuje mi analitycznego myslenia ,) ale teraz bedzie lepiej !!! wink jeszcze 2 małe prosby
                      1. w maju byc moze podpiszę umowe... prosze podac tylko 2 daty z poczatku i z srodka miesiąca...
                      2. prosba moj mąz... (wiem znowu godzina crying ) ale facetowi ewidentnie brakuje szczescia w zyciu prosze od razu wybrac imie dla niego bo cos jest nie tak... pracuje jak wół ...a ludzie wykorzystują jego uczciwosc i brak ,,cwaniactwa,, prosze .... podaje jego wszystkie dane w1,a3,ł2,o1n1,j2,u2,c3,i3,e1,h2,s2,z1,m2 ur, 24.06.72 a co do mnie... to dzieki z całego serca ...
    • mila1021 Re: 1w9 09.04.15, 19:53
      Panie Januszu ja numerologiczna 1 ....1/9/1 czy data 5.05 na podpisanie umowy bedzie ok? czy proponuje Pan inny termin...
      • janus50 Re: 1w9 10.04.15, 10:00
        Witaj
        mila1021 napisał(a):

> Panie Januszu ja numerologiczna 1 ....1/9/1 czy data 5.05 na podpisanie umowy
        > bedzie ok? czy proponuje Pan inny termin...

Jesteś w roku osobistym osiem, maj to miesiąc osobisty 4 a 5 maja to dzień osobisty 9. Dzień osobisty jest niekorzystny. Dzień wybierz tak, by po zsumowaniu z wibracją miesiąca osobistego dawał wibrację 1 ewentualnie 2, 3 lub 8.
        Unikaj także fazy Księżyca ubywającego. Przybierający Księżyc kończy się 4 maja a potem przybiera ponownie od 20 do końca miesiąca.
        Pozdrawiam
        • mila1021 Re: 1w9 11.04.15, 18:53
          janus50 napisał:

> Witaj
          > mila1021 napisał(a):
          >
          > > Panie Januszu ja numerologiczna 1 ....1/9/1 czy data 5.05 na podpisanie
          > umowy
          > > bedzie ok? czy proponuje Pan inny termin...
          >
          > Jesteś w roku osobistym osiem, maj to miesiąc osobisty 4 a 5 maja to dzień osob
          > isty 9. Dzień osobisty jest niekorzystny. Dzień wybierz tak, by po zsumowaniu z
          > wibracją miesiąca osobistego dawał wibrację 1 ewentualnie 2, 3 lub 8.
          > Unikaj także fazy Księżyca ubywającego. Przybierający Księżyc kończy się 4 maja
          > a potem przybiera ponownie od 20 do końca miesiąca.
          > Pozdrawiam
          czyli jezeli wybrałabym 4.05 to wychodzi 8 ....ale wtedy jest pełnia ...czy moze tak byc?
          • janus50 Re: 1w9 22.04.15, 14:34
            Witaj ponownie
            mila1021 napisał(a):

> witam Panie Januszu czy ten 4 .05 jest ok...daje 8 ale jest pełnia. ..

Puki Księżyc nie zacznie ubywać, możesz działać...
            Pozdrawiam
              • mila1021 Re: 1w9 10.07.15, 22:02
                Witamwink
                Po dłuzszej przerwie...proszę o pomoc...napisał Pan..
                Jesteś w swoim 43 roku życia, dlatego jest bardzo możliwe, że byłaś, jesteś lub też będziesz wkrótce pod działaniem opozycji tranzytującego Urana do Urana urodzeniowego. Aspekt ten zwykle przynosi dynamiczne zmiany w życiu i twoje aktualne perturbacje związane z pracą mogą mieć bezpośredni związek z Uranem.......prosze powiedziec jak to sie liczy albo kiedy sie skonczy? wink bardzo proszę
                • janus50 Re: 1w9 11.07.15, 11:04
                  Witaj ponownie
                  mila1021 napisał(a):

> Witamwink
                  > Po dłuzszej przerwie...proszę o pomoc...napisał Pan..
                  > Jesteś w swoim 43 roku życia, dlatego jest bardzo możliwe, że byłaś, jesteś lub
                  > też będziesz wkrótce pod działaniem opozycji tranzytującego Urana do Urana uro
                  > dzeniowego. Aspekt ten zwykle przynosi dynamiczne zmiany w życiu i twoje aktual
                  > ne perturbacje związane z pracą mogą mieć bezpośredni związek z Uranem.......pr
                  > osze powiedziec jak to sie liczy albo kiedy sie skonczy? wink bardzo proszę

Aby obliczyć dokładny czas tranzytu, niezbędna jest dokładna godzina i miejsce urodzenia.
                  Pozdrawiam
                    • janus50 Re: 1w9 22.08.15, 11:48
                      Witaj ponownie
                      mila1021 napisał(a):

> Czy cos sie stało? podałam niezbedne info... codziennie zaglądam tutaj i cisza
                      > crying prosze o pomoc

Tak jak wcześniej napisałem, jesteś aktualnie pod działaniem tranzytu Urana do Urana urodzeniowego i jest to opozycja, bardzo istotny w życiu każdego człowieka aspekt.
                      Tranzyt ten potrwa do lutego 2017.
                      Oto opis do tego tranzytu.
                      W realizacji swoich celów i dążeń napotykasz na niespodziewane problemy i kłopoty. Wiąże się to z niezadowoleniem z codziennej rutyny normalnego życia. Chęć używania przyjemności bez ograniczeń, za wszelką cenę, zanim będzie za późno. To niezadowolenie często przejawia się nadmiernym seksem i odrzuceniem powszechnie przyjętych norm zachowania. Możesz porzucić małżeństwo lub starą pracę i przyjąć styl życia całkiem różny od poprzedniego. Ten tranzyt może być także czasem niestabilności w interesach. Podjęte w tym czasie działania mają efekty niekorzystne, przeciwne do zamierzonych. Można tego uniknąć przy poważnym rozważeniu swego postępowania w oparciu o istniejące możliwości.

Pozdrawiam
                      • mila1021 Re: 1w9 26.08.15, 22:57
                        dziękuję. ..wiem ze nie dam rady wytrzymać jeszcze ponad rok. .. wszytko co zaczynam nowa praca okazuje się klapą. ..sprzedają firmę. ..robią restrukturyzacja itp... czy coś mogę zmienić. ... poza tym od października jeszcze wchodzę w 9...

pomocy ja naprawdę nie mam siły. ..co robić ?
                        • janus50 Re: 1w9 10.09.15, 11:55
                          Witaj ponownie
                          mila1021 napisał(a):

> dziękuję. ..wiem ze nie dam rady wytrzymać jeszcze ponad rok. .. wszytko
                          > co zaczynam nowa praca okazuje się klapą. ..sprzedają firmę. ..robią restruktu
                          > ryzacja itp... czy coś mogę zmienić. ... poza tym od października jeszcze wch
                          > odzę w 9...
                          >
                          > pomocy ja naprawdę nie mam siły. ..co robić ?

Uran potrafi niestety mocno namieszać w życiu. U mnie spowodował rozpad małżeństwa, kompletne przemeblowanie życia, nowy związek. W rezultacie jednak zmiany okazały się nową jakością życia, zdecydowanie lepszą od poprzedniej.
                          Trudno mi coś radzić, podobno dobrą metodą na skanalizowanie energii Urana jest jakiś duży remont np. w domu. Czy i na ile skutecznie to działa, nie wiem...
                          Trzymam kciuki
                          Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka