Dodaj do ulubionych

zajęcia dla małych dzieci

29.05.07, 15:42
czy w Chełmie są zajęcia dla małych (od 1 roku do 4 lat) dzieci? czy jest
takie zapotrzebowanie?
Obserwuj wątek
    • maxim100 Re: zajęcia dla małych dzieci 29.05.07, 16:18
      Niestety nie ma takiej potrzeby. Jest jeden żłobek- co zakrawa na kpiny. nasi
      włodarze wiedza cxo dobre jest dla mieszkańców: nowe parkingi, obwodnica przez
      Park Leśny itp

> czy w Chełmie są zajęcia dla małych (od 1 roku do 4 lat) dzieci? czy jest
      > takie zapotrzebowanie?
      • aniax23 Re: zajęcia dla małych dzieci 29.05.07, 17:29
        z twojej wypowiedzi wynika że to władze miasta nie widzą takiej potrzeby :( ja
        oczekuję opinii mieszkańców, czy zajęcia edukacyjna, rozwojowe dla tak malutkich
        dzieci są potrzebne... bardzo proszę o kolejne opinie :)
      • leniwy_wiesniak Re: zajęcia dla małych dzieci 29.05.07, 18:41
        maxim100 napisała:

> Niestety nie ma takiej potrzeby. Jest jeden żłobek- co zakrawa na kpiny.

Ile jest w tym żłobku miejsc? Ile jest wykorzystanych? Ilu jest chętnych, dla
        których miejsca nie starczyło?

Wiele młodych mam opiekuje się dziećmi w domu - im żłobek nie jest potrzebny.
        Bardzo dużo młodych mam posiłkuje się babciami. Nie mówię, że to dobrze.
        Pewnie, że najlepiej by było, gdyby łatwo było znaleźć pracę i każda mama jak
        najszybciej mogła ją podjąć a dziecko wysłać do żłobka.
        Ale być może w tym momencie wcale nie ma aż tak wielkiego zapotrzebowania na
        żłobki?

A może i jest zapotrzebowanie, nie mówię, że nie, ale bez podania choćby
        przybliżonych danych liczbowych takie narzekanie to czyste marudzenie.
    • karambol45 Re: zajęcia dla małych dzieci 30.05.07, 13:24
      a mi sie wydaje że przydałoby sie cos takiego
      ja sama chętnie z dziećmi bym skorzystała
      zamiast chodzic po obskurnych placach zabaw to lepiej wysłać na parę godzin na
      jakieś zajęcia
      mam dzieci więc wiem jak jest
      a osoby które się wypowiadały chyba nie mają doświadczenia w tym temacie
        • leniwy_wiesniak Re: zajęcia dla małych dzieci 30.05.07, 16:16
          Aniu,
          ja np. nie miałem zamiaru Cię zniechęcać ;)
          Ale wiesz jak to jest... jeśli obydwoje rodzice mają już to szczęście, że
          pracują to najczęściej nie zarabiają za wiele.
          Więc jeśli tylko mogą tak zrobić, wybierają "darmową" babcię.
        • kingulinek Re: zajęcia dla małych dzieci 30.05.07, 19:22
          Śmiało możesz coś takiego zaproponować. Jeśli będziesz potrzebowała kogoś do
          współpracy to daj znać. Ja jestem mamą małego dziecka i uważam że taka forma
          przydałaby się bo nasze miasto pod względem nauki i zabawy dla maluchów bardzo
          kuleje.
          • aniax23 Re: zajęcia dla małych dzieci 30.05.07, 20:41
            dziękuję za informacje :) właśnie zastanawiam się nad zorganizowaniem tego typu
            zajęć ... muszę wszystko przemyśleć dokładnie, skalkulować... jakbym się
            zdecydowała to na 100% się odezwę :))) Przyda mi się pomoc :)
            • maja1101 Re: zajęcia dla małych dzieci 05.06.07, 13:23
              aniax23 napisała:

> dziękuję za informacje :) właśnie zastanawiam się nad zorganizowaniem tego typu
              > zajęć ... muszę wszystko przemyśleć dokładnie, skalkulować... jakbym się
              > zdecydowała to na 100% się odezwę :))) Przyda mi się pomoc :)

Aniu, ja też czekam :) Brakuje czegokolwiek BARDZO! Mam trzyletnią córkę, w
              listopadzie kolejne maleństwo - na pewno skorzystam i w razie czego służę pomocą.
              Trzymam kciuki i pozdrawiam :)
    • marcelinia Re: zajęcia dla małych dzieci 24.06.07, 01:24
      tak i co jeszcze moze odrazu wyslij dziecko na studia!!!!Powiem Wam jakie
      powinny byc zajecia dla dzieci!!!!!!to rodzice powinni dostarczyc dziecku
      zajecie np posiedziec z nim poczytac bajki,porysowac z dzieckiem,pobawic sie w
      zwykle proste zabawy takie jak sami sie bawilismy bedac dziecmi!!Takie dziecko
      potrzebuje tylko MAMY I TATY!!!!bawiacych sie z nim!!!!a nie nauke angielskiego
      juz od pieluch!!!boooze oslabiaja mnie dzisiejsi "rodzice"Najlepiej wyslac
      dziecko na zajecia przez caly dzien i miec z glowy!!!zastanowcie sie ludzie!
      dziecko w wieku 1-4 lat powinno spedzac czas tylko na zabawie!!!z rodzicami
      ,rodzina.Na wyscig szczurow bedzie mialo jeszcze czas!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka