Dodaj do ulubionych

Proszę, proszę jak dziś cicho na forum

25.12.03, 13:04
Obserwuj wątek
    • miet.b Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 25.12.03, 13:55
      Teraz każdy uzupełnia żołądki, albo nie jest w stanie siąść do klawiatury, albo
      jeszcze inny powód. Po prostu brak dostępu, gdzyż dzieci dorwały się wreszcie
      komputera.
      • users1 Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 25.12.03, 22:50
        Witam wszystkich w pierwszym dniniu Świąt.
        Rzeczywiście jakoś tu nadzwyczaj cicho, forumowicze?
        Pozdrawiam świątecznie
        W.1
        • mm-ka Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 25.12.03, 23:01
          Witam,może chodząpo Kolędzie?
          Pozdrawiam świątecznie M.1
    • szekla Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 26.12.03, 09:32
      psssst...przeszkadzam?;-)
      • users1 Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 26.12.03, 10:28
        Witaj Szeklo
        Nie przeskadzasz, a wręcz odwrotnie miło Cię widzieć. Tak tu cicho.
        Pozdrawiam świątecznie.
        W.1
    • miet.b Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 26.12.03, 14:56
      Cisza, aż niepodobne u nas. Więc radujmy się wszyscy. Wszystkiego najlepszego.
      • ubott.1 Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 27.12.03, 00:49
        Ale chyba była to cisza przed burzą
        • users1 Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 27.12.03, 00:52
          Czy już jest burza?
          • ubott.1 Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 27.12.03, 00:56
            Już prawie po burzy bo i prawie 150 postów w jednym watku
            • users1 Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 27.12.03, 00:59
              ...i o to chodziło.
              Pozdrawiam. kończę
              W.1
              • wiloa Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 27.12.03, 12:18
                rzeczywiscie poszaleliscie i to jak !, a jak zobaczylam watek z randka na
                pierwszej pozycji i ilosc wpdisow to przez chwile sie zastanawialam czy
                trafilam na wlasciwe forum!, myslalam -jakas pomylka napewno.
                • users1 Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 27.12.03, 12:33
                  Widzisz Wiloa jak się chłopcy pod nieobecność Janusza zabiawiają. Ubott prawda
                  że zabawa była przednia. A może fz to forum randkowe? ;)))
                  Pozdrawiam
                  W.1
                  • ubott.1 Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 27.12.03, 18:47
                    Pewnie będzie to jeszcze jedno jego oblicze. Mamy już zagadkowo-historyczne,
                    miłośników roztocza więc jeszcze jedno dojdzie poznawcze.
                    • users1 Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 27.12.03, 21:51
                      Ubott masz rację myślę że jeszcze dzisiaj zdołamy porozmawiać..
                      W.1
                      • ubott.1 Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 27.12.03, 22:09
                        Dzięki za następnego duszka
                        • users1 Re: Proszę, proszę jak dziś cicho na forum 27.12.03, 22:14
                          Witaj Ubott
                          Myślę że przyjdzie czas, że zbierzesz całą kolekcje duszków, ale bądź cierpliwy
                          to musi dojrzeć temat jast cały czas przygotowywany, aż któregoś dnia będzie na
                          fz. Czy już ciekawość Cię zrzera?
                          W.1
                          • miet.b Nie było tak zupełnie cicho, 28.12.03, 08:32
                            Ktoś rozpętał wiaterek, co dla niektórych może burzę oznaczać.
                            • users1 Re: Nie było tak zupełnie cicho, 28.12.03, 20:17
                              miet.b napisał:

> Ktoś rozpętał wiaterek, co dla niektórych może burzę oznaczać.

Rzeczywiście może była burza, a po burzy zazwyczaj jest cisza... i jest.....aż
                              boli......
                              :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
                              W. nawet nie wiem czy 1
                              • ubott.1 Re: Nie było tak zupełnie cicho, 29.12.03, 02:20
                                Ale jak janusz wróci to i tak bedzie miał co czytac ?
                                • januszx Było głosno... 29.12.03, 09:37
                                  Ale mam zadanie do wykonania , czytania, czytania !
                                  Wczoraj troszkę mniej ale poza tym widzę koleżanki i koledzy nie próznowali:-)
                                  Poczytam dokładniej zapewne dopiero jutro. Dziś jestem jeszcze w naszym mieście
                                  arkad, z czego bardzo sie cieszę:-) i właśnie przed chwilką wpadłem na forum .
                                  pozdrawiam
                                  J
                                  • mise Re: Było głosno... 29.12.03, 10:03
                                    Podobał mi się wątek z randką, naprawdę fajnie było to przeczytać. Oj, Usersik,
                                    Usersik....
                                    • users1 Re: Było głosno... 29.12.03, 10:11
                                      Witam Was po świetach.
                                      Mise czemu tak sie litujesz nad biednym Usersem. Bardzo się z Ubottem
                                      napracowaliśmy aby nadgonić za tych, którzy tylko świetowali.
                                      Pozdrawiam W.1
                                      • mise Re: Było głosno... 29.12.03, 10:16

Bardzo się z Ubottem
                                        > napracowaliśmy aby nadgonić za tych, którzy tylko świetowali.

Za tych, którzy tylko świętowali? No przecież byłam na forum, jakbym wiedziała,
                                        że taki wątek się dzieje, to na pewno bym wpadła;)
                                        A świętować dopiero będę, dzisiaj:)))
                                        • users1 Re: Było głosno... 29.12.03, 10:51
                                          Co te święta tak Ci sie poprzesuwały?
                                          W.1
                                          • mise Re: Było głosno... 29.12.03, 10:58
                                            Moje święto jest dopiero dzisiaj;)
                                            • users1 Re: Było głosno... 29.12.03, 11:06
                                              Wybacz Mise nic nie rozumiem. Miro z okazji tego Święta życzę Ci wszystkiego,
                                              wszystkiego zdrowego i najlepszego.
                                              W.1
                                              • mise Re: Było głosno... 29.12.03, 11:11
                                                Miry to ja nie rozumiem, ale OK
                                                A za życzenia dziękuję
                                                • users1 Re: Było głosno... 29.12.03, 11:19
                                                  Mise masz rację "Miro" to i ja nie moge pojąć. Wybacz ja już, a może; właśnie
                                                  jestem po świętach. Wydaje mi sie, że najbardziej po ludzku należy
                                                  zamiast "Miro" przeczytać "Mimo to", czy tak może być?
                                                  W.1
                                                  • mise Re: Było głosno... 29.12.03, 11:30
                                                    A już myślałam, ze miało być "Miso"- skoro zdrobnienia nie lubię, to może
                                                    spodoba mi się zgrubienie. Myślałam, ze to kolejny dowcip, a potem
                                                    będzie "Witaj Miso!"
                                                  • users1 Re: Było głosno... 29.12.03, 11:44
                                                    Droga Miso, oj przepraszam Mise, ale jeżeli sobie życzysz nieco grubiej no
                                                    problem, masz jak w banku :)))))))))))))))))))))
                                                    Tylko później znów bedzie "na kolana!!!!!!"
                                                    W.1
                                                  • mise Re: Było głosno... 29.12.03, 11:51
                                                    No proszę jak sie ucieszył, jak dziecko:)
                                                    Mów sobie jak chcesz, najwyżej Cię nie zauważę i nie odpowiem...ojejku:0
                                                  • users1 Re: Było głosno... 29.12.03, 12:31
                                                    No i proszę, a nie mówiłem.......
                                                    Widzisz, żem już na kolanach u Twych stupiczek o przebaczenie błagam.....
                                                    W.1
                                                  • mise Re: Było głosno... 29.12.03, 13:05
                                                    No dobrze, spróbuję zapomnieć o tym incydencie;)
                                                    Ciekawa jestem, co jeszcze wymyślisz?
                                                  • users1 Re: Było głosno... 29.12.03, 13:22
                                                    Mise wielki dzieki już za samą próbę zapomnienia.;)))))))
                                                    Drugiego zdania natomiast, wybacz, nie mogę ni jak pojąć. A cóż ja znowu mam
                                                    wymyśleć? Ja taki bezmyślny. Jestem pewiem że to nie ja wymyślam.
                                                    W.1
                                                  • mise Re: Było głosno... 29.12.03, 13:41
                                                    Masz rację, to ja wymyślam, a Ty to potem wykorzystujesz.
                                                    Zapomnę, zapomnę, no chyba że wymyślisz mi jakieś nowe przezwisko
                                                  • users1 Re: Było głosno... 29.12.03, 14:22
                                                    mise napisała:

> Masz rację, to ja wymyślam, a Ty to potem wykorzystujesz.
                                                    > Zapomnę, zapomnę, no chyba że wymyślisz mi jakieś nowe przezwisko

Janusz czy Ty nie widzisz jak mnie tu prowokują, jak dokuczają, a jeżeli
                                                    widzisz to czemu....no czemu.....później znubu będzie że usersik cos
                                                    narozracbiał "cycuś" takiego.....

Mise ja już naprawdę nie wiem za co.....czy ja się (Cię)przezywam, chyba że...
                                                    lubisz jak mnie widzisz w tej pozycji "kolanowej" i przepraszającym
                                                    przyziemieniu.....
                                                    W.1
                                                  • mise Re: Było głosno... 29.12.03, 14:49
                                                    Usersik, to nie ładnie tak skarżyć do Opiekuna!
                                                    Nie prowokuj mnie, bo jestem w stanie przedobrażeniowym, a wtedy to żadne
                                                    kolana nie pomogą!
                                                  • users1 Re: Było głosno... 29.12.03, 15:57
                                                    mise napisała:

> Usersik, to nie ładnie tak skarżyć do Opiekuna!
                                                    > Nie prowokuj mnie, bo jestem w stanie przedobrażeniowym, a wtedy to żadne
                                                    > kolana nie pomogą!

Mise nie prowokuję,jescze nie poskarżyłem, a muszę trochę postraszyć ;)))))
                                                    Jestem pewny, że ten Twój etap przeobrażeniowy to z poczwarki w pięknego
                                                    motyla, czym rację?
                                                    W.1
                                    • januszx Re: Było głosno... 29.12.03, 10:11
                                      A ten wątek to dopiero jutro poczytam z braku czasu...ale znając Usersa :-) juz
                                      się coś niecoś domyślam...
                                      pozdrawiam
                                      J
                                      • users1 Re: Było głosno... 29.12.03, 10:19
                                        Zaraz, zaraz. O co chodzi, co ja takiego zrobiłem. Mise wzdycha z pożałowaniem,
                                        Janusz już przewiduje Bóg wie co?
                                        O co moi drodzy chodzi,powtarzam myśmy tylko z Ubotem pracowali w pocie czoła
                                        aby wynik poprawić. Prawda Ubott?
                                        W.1
                                        • mise Re: Było głosno... 29.12.03, 10:30
                                          Ale ja nie wzdycham z pożałowaniem, trudno okreslić jaką minę robię do
                                          komputera. Na szczęście niewiele osób dotarło dziś do pracy, więc mogę robić
                                          miny do Ciebie. Chyba powinnam Ci pogrozić palcem i tyle, ale oczywiście z
                                          przymrużeniem oka
                                          • users1 Re: Było głosno... 29.12.03, 10:48
                                            Nie wiem Mise dlaczego w ogóle mi tym palcem grozisz i to czy z przymrużeniem,
                                            czy bez przymrużenia. Wszak to czas kolędowania ;)))
                                            W.1
                                            • ubott.1 Re: Było głosno... 30.12.03, 01:14
                                              Hi hi ale sobie porozmawialiscie a mnie tu nie było
                                              • miet.b Re: Było głosno... 30.12.03, 01:44
                                                Tak późno i jaszcze niektórzy nie śpią, tylko czytają wszystko co jeszcze
                                                nieprzeczytane było
                                                • czuk1 Re: Było głosno... 30.12.03, 10:13
                                                  miet.b napisał:

> Tak późno i jaszcze niektórzy nie śpią, tylko czytają wszystko co jeszcze
                                                  > nieprzeczytane było
                                                  Czy metodą "szybkiego czytania" ?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka