Dodaj do ulubionych

Wotbud opinia klientów

03.09.05, 20:18
Nasz wykonawca nie posiada jak większość normalnych firm wtrony www. Powyższy
wpis nakieruje potencjalnego szukającego na nasze forum gdzie znajdzie wiele
praktycznych informacji o firmie.
Obserwuj wątek
    • qqlio Re: Wotbud opinia klientów 05.09.05, 10:34
      Moim osobistym zdaniem Wojtbud nie radzi sobie organizacyjnie. Ogrom
      podwykonawcow, hurtowni, dostaw zupelnie przerosl te firme. Jak patrze na
      nieporadnosc kluczowych osob na budowie to czasami nachodzi mnie
      refleksja: 'Jakim cudem to w ogole wybudowali?!'
      Jako tako ida im wlasne prace ale tam, gdzie trzeba z innymi cos pouzgadniac,
      zalatwic, zamowic - klapa.

      Pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka