malamika 03.09.05, 20:18 Nasz wykonawca nie posiada jak większość normalnych firm wtrony www. Powyższy wpis nakieruje potencjalnego szukającego na nasze forum gdzie znajdzie wiele praktycznych informacji o firmie. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qqlio Re: Wotbud opinia klientów 05.09.05, 10:34 Moim osobistym zdaniem Wojtbud nie radzi sobie organizacyjnie. Ogrom podwykonawcow, hurtowni, dostaw zupelnie przerosl te firme. Jak patrze na nieporadnosc kluczowych osob na budowie to czasami nachodzi mnie refleksja: 'Jakim cudem to w ogole wybudowali?!' Jako tako ida im wlasne prace ale tam, gdzie trzeba z innymi cos pouzgadniac, zalatwic, zamowic - klapa. Pzdr Odpowiedz Link