Dodaj do ulubionych

Brama w g3

29.11.10, 14:20
Zostanie naprawiona w ekspresowym tempie 2 tygodni... :-), jak twierdzi Pani w dziale technicznym spółdzielni.
Obserwuj wątek
  • szreg Re: Brama w g3 30.11.10, 15:58
   To jest jakaś kpina a nie spółdzielnia, jak można tak mieć w d... taką sytuację i mieszkańców. Brama nie działa od 2 tygodni, drugą nie zawsze da się wjechać na swoje miejsce.... Nikomu ze SMDdM nie chce się zadziałać, może czekają do wiosny. ALE JAK PRZYJDĄ MROZY -20 i coś zamarznie w garażu, to pewno wtedy się opamiętają.
   Na dodatek odkąd brama jest zepsuta, było kilka drobnych kradzieży w garażu i przynajmniej dwie próby włamania do samochodu [mojego i sąsiada z 12 klatki] które skończyły się ich zniszczeniem... w nocy jest tam ciemno, spokojnie i nikt nawet alarmu nie usłyszy a otwarta brama zaprasza wszelkie mendy nie tylko osiedlowe
   Te bramy powinny zostać wymienione na jakieś profesjonalne, bo koszty napraw już dawno przekroczyły ich wartość... a co dalej? Gdzie tu jest jakaś LOGIKA!!!
   DO PANA PREZESA --------APELUJĘ O ROZSĄDEK i załatwienie tej sprawy jak najszybciej

   • jagodapiltza TRZEBA WYBRAĆ NOWEGO ZARZĄDCĘ 01.12.10, 16:41
    Witam, to prawda czas pomyśleć nad zmianą. Muszę dopytać znajomego, bo oni ostatnio przez coś takiego przechodzili, i podobno nie było to trudne. O wszystkim napiszę w przyszłym tygodniu, jak się z nim spotkam.
    Gdyby ktoś miał jakieś doświadczenia w tej kwestii to proszę pisać.
    JAGA
  • alis78 Re: Brama w g3 03.12.10, 08:47
   A czy będzie obniżony czynsz za ten okres, kiedy z garażu nie można korzystać?
  • maruda_super Re: Brama w g3 04.12.10, 21:07
   Hej wieśniaki z garażu G 3. Czego wy się domagacie?? Większej wiochy i chamstwa co u Was nie ma w całym bloku. Drzwi w piwnicy wiecznie otwarte, światło zapalone a bramę garażową słyszałem że Wam naprawią. Przetarg na zakup snopków słomy został ogłoszony. Musi się chamsto czuć jak w domu. Pozdrawiam inteligencję cierpiącą z powodu chamstwa.
   • janson7 Re: Brama w g3 06.12.10, 01:21
    Jaki związek ma zapalone światło z uszkodzoną bramą wjazdową, i czy można to nazwać chamstwem? Za dużo trawy na raz, weź no i dawkuj sobie jakoś rozsądnie!!!
    A bramę przydało by się wreszcie naprawić i tyle.
    J
   • dontomasson Re: Brama w g3 06.12.10, 16:11
    www.youtube.com/watch?v=Sv8KUOABArE&feature=related
   • szreg Re: Brama w g3 08.12.10, 17:53
    Po przeglądnięciu wypowiedzi supermarudera na tym forum, oraz pewnemu wydarzeniu sprzed kilku dni, śmiem twierdzić iż jest jest to ktoś ze spółdzielni lub rady nadzorczej, z naciskiem na tą drugą. Gratuluję kultury osobistej.
  • maruda_super Re: Brama w g3 12.12.10, 11:51
   Jest tu jakiś cwaniak. Oj prostaczki, prostaczki. Wielkie państwo z biednej galicyjskiej wsi.
  • janson7 Re: Brama w g3 18.12.10, 13:36
   Napęd firma HORMANN supramatic powinien podziałać kilka lat bez awarii, jest dedykowany do takiego obciążenia jakie ma miejsce w garażu wielostanowiskowym. Koszt razem z szyną i instalacją pewno ponad 2tys zł, ale będzie działać jak należy.
   ZAMYKAMY TEMAT BRAMY
   pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka