03.02.05, 20:46
Prosze piszcie i ile zarabiacie i na jakich stanowiskach. Czesto nawet nie
mamy pojecia jaka podac kwote na spotkaniu rekrutacyjnym. Pomozecie wielu
osobom!
Obserwuj wątek
    • dorotek_s Re: Zarobki! 04.02.05, 09:53
      A bo te pyranie "Ile chce Pan zarabiać są max durne i przyprawiają mnie o
      rozstrój nerwowy. Ja chce zarabiać 15 000 misięcznie i co z tego, jak czasem
      pracodawce przeraza kwota np. 1700 netto... wymagaja podawania kwot a sami nic
      totalnie nie chca powiedziec, jak wyglada praca co oferuje poza płacą itd...
      • czubalka Re: Zarobki! 11.02.05, 15:12
        W Krakowie się dużo nie zarabia. Ja pracuję 2 lata od skończenia studiów.
        Przez pierwszy rok (od razu po studiach) pracowałam jako Specjalista ds.
        Zamówień i zarabiałam 1170 zł netto. Po roku zmieniłam pracę - na stanowisku
        Specjalisty ds. handlu zagranicznego (kupca) zarabiam 1700 netto. A to jest
        zdecydowanie za mało w stosunku do obowiązków. Wiem tylko, że trzeba wreszcie
        zacząć się cenić. Ludzie sami obniżają swoją wartość bo szukają pracy. Ale
        gdybyśmy wszyscy wreszcie zaczęli liczyć ile nas życie kosztuje, to może
        pracodawcy by zaczęli lepiej płacić. Wszyscy chcą osoby super wykształcone z
        super wykształceniem, ale nic w zamian nie chcą dać.
    • liamdevelin Re: Zarobki! 27.10.05, 10:05
      aplikant radcowski w Warszawie za pracę od 9.00-18.30 z godzinną przerwą 3000
      zł. netto. Knacelaria średnioduża. W dwuosobowej kancelarii za 4 godziny
      dziennie 1700 zł netto + dodatki od sprawy.
        • patrykb1 Re: Zarobki! 27.10.05, 14:44
          mialem oferte w warszawie, chcieli mnie przyjac tylko nie zechcieli dac 2000
          netto na start.duza miedzyanrodowa firma , wymagali wyzsze techniczne,
          doswiadczenie zawodowe i dobra znjaomosc angielskiego. nie przyjalem ofery ze
          wzgledu na kase.Ludzie !!!! teraz pracuje w firmie telekomunkacyjnej w anglii i
          mam prawie tyle samo , tylko ze w Funtach + jakies dodatki:)))) no i nie
          martwie sie o jutro !!! pracuje sie naprawde powoli i bezstresowo!
      • irman10 Re: Zarobki! 26.01.06, 00:47
        O widzisz i tu jest różnica między Krakiem a Wawą. Jestem radcowskim i 1400
        netto w niewielkiej kancelarii. Z tego co jednak wiem to dosyć niska stawka.
        Trzeba szukać nowej roboty:). Szczególnie jeśli człowiek popatrzy na koszty
        utrzymania między Krakiem a Wawą, które są coraz mniejsze.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka