0mateusz88 23.03.14, 14:47 Co sądzicie żeby w Rzeszowie powstały typowe warzywniaki. Gdzie byście chcieli żeby taki warzywniak został otwarty. Wiadomo w Rzeszowie mieście się plac targowy ale nieraz trzeba jechać pół miasta żeby tam dotrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj