agusia.p1
25.02.05, 15:46
Szkoda że nie ma stronki z prawdziwego zdarzenia na której mozna by sobie
podyskutować na żywo o biznesie. Wszystko jest zawsze owiane nutą pesymizmu
lub zawiści...ktoś pisze że ma 1800zl i chce biznes rozkręcić a zaraz zgłasza
się paru takich co się zaczynają wysmiewać. Polska to dobry kraj na
biznesy...ale ludzie...przestańcie być pesymistami...otwórzcie swoje głowy...
pomórzcie innym...wkurzają mnie teksty w stylu..."Cwaniaczek wchodzi na forum
żeby uzyskać gotowy pomysł na biznes" a nie pomyśleliscie, że Wy kiedyś też
szukaliście gdzieś natchnienia...nie chodzi tu o to aby podawać gotowy biznes
plan tylko pokazać młodym ludziom dopiero zaczynającym że strach ma wielkie
oczy...a własny biznes to milion razy lepsze rozwiązanie niż praca za 600zl
na czarno...