Dodaj do ulubionych

mam budynek

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.05, 21:26
mam budynek ok 10 mieszkań podpowiedzcie mi jakiś opłacalny bizneśck, budynek
jest w małej miejscowości wypoczynkowej, prosze o jakieś pomysly
Obserwuj wątek
    • Gość: trad Re: mam budynek IP: *.icpnet.pl 12.06.05, 22:13
      Wynająć
      • Gość: kysz Re: mam budynek IP: *.arcor-ip.net 13.06.05, 20:24
        ja dalam podobne odloszenie w serwisie www.szukam-inwestora.pl Narazie dziala
        bezplatnie i czekam na odzew zainteresowanych moze cos ciekawego znajde?
    • konkursowe Re: mam budynek 15.06.05, 15:29
      pensjonat i knajpka na dole + spa albo fitnes strona w interneci i interes sie
      kreci

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka