Gość: olek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.05, 21:26 mam budynek ok 10 mieszkań podpowiedzcie mi jakiś opłacalny bizneśck, budynek jest w małej miejscowości wypoczynkowej, prosze o jakieś pomysly Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kysz Re: mam budynek IP: *.arcor-ip.net 13.06.05, 20:24 ja dalam podobne odloszenie w serwisie www.szukam-inwestora.pl Narazie dziala bezplatnie i czekam na odzew zainteresowanych moze cos ciekawego znajde? Odpowiedz Link Zgłoś
konkursowe Re: mam budynek 15.06.05, 15:29 pensjonat i knajpka na dole + spa albo fitnes strona w interneci i interes sie kreci Odpowiedz Link Zgłoś