Dodaj do ulubionych

materiały budowlane

IP: *.herby.sdi.tpnet.pl 18.03.06, 22:32
Co sądzicie o rozpoczęciu /rozszerzeniu/ działalności o przedstawicielstwo
producentow okien, styropianu do ocieleń itp. Mam sklep spoż-monopol.na
osiedlu, trochę terenu, możliwy magazyn. W zamnian mogę sporo doradzić nt
handlu złomem. Pozdr.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka