Gość: ata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.06, 22:53 mam lokal ok.70mkw w śródmieściu wrocławia,szukam wspólnika lub wspólniczki z pomysłem i kasą. poważne propozycje beata17@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj