babciadarii
06.05.07, 10:39
Mam pytanie dotyczące obinżenia i podwyzszenia alimentów.
Sytuacja wygląda tak, że ojciec wystąpił do sądu o obniżenie alimentów.
Matka w odpowiedzi na pozew uważa że to rządanie jest bezzasadne i wnosi w
związku ze zmianą jej sytuacji finansowej o podwyzszenie alimentów.
Czy sąd moze przychylić się do jej żadania, czy matka musi wnosić nową sprawe?