Dodaj do ulubionych

Alimenty sprawa w toku

06.05.07, 10:39
Mam pytanie dotyczące obinżenia i podwyzszenia alimentów.

Sytuacja wygląda tak, że ojciec wystąpił do sądu o obniżenie alimentów.

Matka w odpowiedzi na pozew uważa że to rządanie jest bezzasadne i wnosi w
związku ze zmianą jej sytuacji finansowej o podwyzszenie alimentów.

Czy sąd moze przychylić się do jej żadania, czy matka musi wnosić nową sprawe?
Obserwuj wątek
    • robert_walczak Re: Alimenty sprawa w toku 06.05.07, 19:09
      Może to być potraktowane jako pozew wzajemny. Musi on spełniać wszystkie
      wymagania pozwu, więc sąd może podwyższyć alimenty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka