Gość: Kris
IP: *.lubin.dialog.net.pl
16.09.03, 14:08
Witam,
jestem inz.konstruktorem bez uprawnien i musze odbyc praktyke na budowie,
aby pozniej zdawac egzaminy. Wiadomo jakie sa trudnosci, aby dostac sie
do pracy bez doswiadczenia do firmy. Chce i mam mozliwosc odbycia praktyki
przy budowie domku jednorodzinnego i nasuwa sie pytanie:
Czy moge byc zatrudniony przez inwestora, ktory nie ma firmy?
Czy w takim wypadku musze miec zalozona dzialalnosc(chodzi o asystenta
kierownika budowy-bez uprawnien,tzn.nie moge pelnic samodzielnych funkcji
na budowie), czy tez wystarczy umowa o dzielo(bez dzialalnosci),
czy musi byc to umowa zlecenie?
W izbie inz.budownictwa powiedziano mi, ze moge byc zatrudniony przez
inwestora, a jak to wyglada z punktu widzenia ksiegowego?
Za wszelkie info i porady serdeczne dzieki!