29.09.05, 10:40
Czy dajecie dzieciom jakies greckie preparaty witaminowe?
Kiedys pytalam pediatre ale powiedziala ze slonce i owoce wystarcza.Niestety
u nas nie za bardzo bo corka owocow nie lubi a chorowita jest.Do tej pory
przywozilam z Polski Vibovit(kojarzycie?takie saszetki z proszkiem do
rozpuszczania)ale moze tu tez jest cos takiego?Pytalam w aptece,rece
rozkladali bezradnie i proponowali Kinder Biovital.Ale wiem z
doswiadczenia ,ze jak sie poda nazwe to okazuje sie ze to jest.
Obserwuj wątek
    • sylwialew Re: witaminki 30.09.05, 09:39
      Mam kuniade ktora pracuje w aptece to zapytam o cos dobrego i napisze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka