bachula_gr
25.05.06, 14:33
Straszny urodzaj na weze w tym roku w naszych okolicach. grrrrr.... dzis
widzialam jedno wielkie paskudztwo na glownej drodze, chcialo przelezc z
jednej strony na druga i ktos potracil.
Jak sobie radzicie z tutejsza egzotyczna fauna? O ile juz przyzwyczailam sie
do zastepow malych i zwinnych kolezanek jaszczurek, nie wpadam w taaaka
panike na widok skorpiona w domu to te weze mnie przerastaja. brrrrr
A propos moze znacie jakis specyfik, ktory mozna by zaaplikowac krzaczyszkom
za plotkiem ogrodka od strony niezamieszkalej?
OLNA, moze TY cos mozesz polecic?