23.06.12, 13:10
Mam ogromną prośbę- gdzie można wykonać badania dotyczące tej infekcji odkleszczowej?
Moje dziecko zostało ukąszone w głowkę- tyle,ze przez kilka dni miało w tym miejscu strupek.
Badanie kleszcza na obecność boreliozy dało wynik negatywny.
Obserwuj wątek
    • margolcia_63 Re: Tibola 24.06.12, 04:16
      Tu się możesz dowiedzieć, ale kleszcz to nie tylko borelioza i bartonelozy. Kleszcza rozumiem, że badałaś tylko na boreliozę?
      To prawda taki strup może wskazywać na bartonellę.
      Odwirowaną krew można przesłać kurierem.
      www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=kleszczowa%20limfadenopatia&source=web&cd=5&ved=0CFwQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.wielkoszynski.webity.pl%2Fzakres-c59bwiadczen%2Finne-choroby-odkleszczowe%2Fbartonellozy%2F&ei=InXmT9f1FYbAtAaL5oTfAQ&usg=AFQjCNFz3y0zxbws_3f7IHbGzDrQXCtWiw

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka