Dodaj do ulubionych

Świeża borelioza

07.09.20, 14:22
Nie wiem co zrobić w przypadku świeżej boreliozy (ugryzienie 20 maja tego roku), był rumień. Po 17 dniach wzięłam od ugryzienia wzięłam antybiotyk Unidox (2 razy dziennie) ale przestałam po 8 dniach bo dostałam uczulenia. Niestety sprawę później olalam. Testy (Elisa, W-B) wyszły pozytywne. W Elisie igm 120 w w-b 5 pasków. Od 1 września biorę antybiotyk sumamed na 12 dni. Czy coś jescze mogę zrobić? Jakieś zioła? Zastanawiam się nad protokołem Buhnera ale boję się bez konsultacji z lekarzem. Konsultowałam z lekarzem ale powiedział żeby olać. Na razie nie mam silnych objawów. Miejsce po ugryzieniu lekko boli i jest ciepłe. Rumien był mały I zszedł po niecałych 2 tygodniach. Mam lekkie bóle mięśni w nogach (uczucie jakbym miała dostać skurczu) a od dawna jem tabletki z potasem i magnezem. Często jest mi też gorąco w stopy. Jakieś rady? Dzięki.
Obserwuj wątek
    • the_kure Re: Świeża borelioza 08.09.20, 02:52
      kuracja neuroboreliozy wedlug tych najbardziej konserwatywnych wskazan powinna trwac 3-4 tygodnie np doksycyklina. skoro lekarze z ktorych uslug korzystasz mowia zeby olac. to albo olej albo szukaj bardziej kompetentnych lekarzy. (np ilads) . ja moge Ci poleciec zeby zmienila diete i styl zycia zeby wzmocnic organizm .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka