Dodaj do ulubionych

i ja proszę pomoc

15.12.18, 20:42
Witam ciepło. Chciałam prosić o sprawdzenie w kartach, dlaczego pewien znajomy, nagle zerwał kontakt ze mną, chociaż najpierw sam o niego zabiegał, to nagle zaczął się wykręcać chorobami i pracą. Zawsze mieliśmy dobry kontakt, ale mam wrażenie, że on ma o coś do mnie żal, ale jest na tyle zamknięty w sobie, że nie powie mi o co chodzi. Może ktoś mu naopowiadał jakieś plotki, gdyż podczas naszego ostatniego spotkania był jakiś "dziwny" i zdystansowany i unikał rozmowy ze mną sad
Obserwuj wątek
  • oyala Re:do zuzkaa - i ja proszę pomoc 16.12.18, 16:21
   Karty pokazały: Rycerz kielichów + 4 buław + 6 mieczy - przypuszczam, że pan się przestraszył wylewności, wspólnej bliskości, zakochania (np. z twojej strony lub nawet jego), zaangażowania. Może za szybko (wg niego, tak on to czuł) to dążyło do jakiś deklaracji, sformalizowania relacji.
   On mógł to oceniać, jako próba zacieśniania znajomości. Wprawdzie w kartach nie pokazała się kobieta, ale również pan mógł po prostu się "zakochać" gdzie indziej i dlatego odszedł.
   Dobrałam jeszcze jedną kartę, jako radę: wyszło 9 mieczy - rozpacz, kłopoty, nieszczęścia, udręki, negatywne zdarzenia i porażka.

   Chyba lepiej nie liczyć na dalsze relacje z tym panem.
   • zuzkaaa Re:do zuzkaa - i ja proszę pomoc 17.12.18, 21:15
    Dziękuję. Faktycznie tak mogło być bo on zawsze robił uniki, gdy próbowałam się do niego zbliżyć. Dał mi też odczuć, że nie chce się angażować z związki z kobietami posiadającymi dzieci z innych związków, chociaż sam jest rozwodnikiem, ale jednak bezdzietnym. Wtedy ja zaczęłam się zachowywać jak zwyczajna koleżanka, żeby na niego nie naciskać, ale on mimo wszystko zakończył znajomość.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka