Dodaj do ulubionych

Kolegą z pracy

14.05.20, 20:05
Dobry wieczór, czy mogę prosić o wróżbę? Odeszłam z pracy i straciłam kontakt z kolegą P. na którym mi zależy. Czy jeszcze kiedyś się spotkamy/zobaczymy ? Z góry dziękuję i pozdrawiam
Obserwuj wątek
  • oyala Re: Kolegą z pracy 15.05.20, 15:05
   do - malinka93

   6 monet + 6 kielichów + 6 mieczy - jest szansa, że się spotkacie/zobaczycie/porozmawiacie, ale nie utrzyma się ten kontakt na dłużej. To nawet może być przelotna, krótka styczność. I: albo z powodu odległości jaka was dzieli, albo z powodu rozdzielenia w życiu zawodowym, a może coś kiedyś was poróżniło. Jeśli liczyłabyś na dalszą bliską znajomość/koleżeństwo z P. to tak nie będzie.

   --
   Tak jest wg kart.
   Proszę mieć dystans do wróżb.

   oyala@intmail.pl
    • oyala Re: Kolegą z pracy 15.05.20, 21:59
     do - malinka93

     7 buław + 7 monet + 2 mieczy - niestety karty pokazują, że on się broni, tworzy granice/blokady, jest zamknięty w sobie, izoluje się, nie chce dopuszczać do bliskości, jest znużony, obojętny, nie zależy jemu, może cierpliwie czekać na rozwój sytuacji, sam nie będzie się angażował. Wg kart nie czuje do ciebie sympatii/ miłości lub jest ktoś/coś co powoduje jego dystans i odgrodzenie się/zwalczenie wszelkich przyjaznych uczuć.

     --
     Tak jest wg kart.
     Proszę mieć dystans do wróżb.

     oyala@intmail.pl
      • oyala Re: Kolegą z pracy 16.05.20, 17:46
       do - malinka93

       Karty nie pomogą w tym. Musisz sama spróbować się z nim skontaktować. Jeśli ciebie unika i zachowuje dystans, to karty tego nie usuną przecież. Żadna rada nic nie da, bo nie są w stanie wpłynąć na jego zachowanie.

       --
       Tak jest wg kart.
       Proszę mieć dystans do wróżb.

       oyala@intmail.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka