caro11 23.09.09, 20:02 19 września w godzinach wieczornych,w okolicy ul. Grunwaldzkiej zaginął duży,czarny kot. Jeśli ktokolwiek go widział,proszę o kontakt (caro11@gazeta.pl).Dla znalazcy nagroda! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
darwet Re: Zaginął kot 23.09.09, 20:32 jeśli miał też i część biełej sierści, to widziałem wczoraj przy nowo wyznaczonym przejściu przez ul. Pułaskiego (żółte pasy) na trawniku obok jezdni. Odpowiedz Link Zgłoś