3muszkieterowie3
27.05.10, 13:31
Czy w Siedlcach organizowana jest jakaś zbiórka dla powodzian? Na
pewno każdy ma w szafie dobre ubrania, w których nie będzie już
chodził. Może warto byłoby zorganizować akcję : Siedlce dla .... -
wybrać jakieś miasto lub wieś i pomóc konkretnym ludziom. Można
zebrać ubrania, żywność, zabawki dla dzieci itp. Powodzianom
wszystko się przyda, bo z tego co dziś słyszałam, to powinni oni
powyrzucać wszystkie rzeczy, które miały kontakt z wodą.