felnet 01.03.12, 16:10 Kto w tym roku? Ja stawiam na MO. Za "dziadka" na "skalę światową", "niesamowite dekoracje" reklamę restauracji i pętanie się po scenie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agresorek22 Re: "Aleksandrie" 2012 03.03.12, 23:20 MO Aleksandrii nie dostał.. ale są inni "zasłużeni" www.podlasie24.pl/wiadomosci/siedlce/znamy-laureatow-aleksandrii-/galeria/-97b0.html Odpowiedz Link Zgłoś
hen-rix Re: "Aleksandrie" 2012 04.03.12, 00:31 nagroda przyznawana jest od 1996 roku, można dostać ją tylko raz, od tego czasu ponad 100 osób dostało, wasz MO dostał bodaj w 2003 roku za p. Symanowicza Odpowiedz Link Zgłoś
yfter Re: "Aleksandrie" 2012 07.03.12, 20:53 Jak otrzymał raz nie oznacza, że nie może drugi raz. Pan Jonek otrzymał złotego Mecenasa i taki tylko był. Na rok następny wymyślono Platynowego. Jest to nagroda Honorowa i Pan Prezydent przyznaje je wg. sobie znanego klucza. Wydaje się, że nadal ustawia się w siedleckim społeczeństwie przyjezdnym. Rodowici siedlczanie są eliminowani, oddalani od wszelkich nagród i wyróżnień. Wyjątki to nagrody zewnętrzne do któeych "grupa" nie ma dojścia. Mimo, że to nagroda honorowa, miasto koszty ponosi, a Prezydent zdobywa zaplecze. Tylko po co, miał już nie kandydować. Czy chce trzeci raz? Odpowiedz Link Zgłoś
yfter Re: "Aleksandrie" 2012 12.03.12, 19:46 cytat z "Kiepskich" "prezenckik, kwiatki, duperele. dajesz mało, bierzesz wiele." Odpowiedz Link Zgłoś