Dodaj do ulubionych

"Aleksandrie" 2012

01.03.12, 16:10
Kto w tym roku?
Ja stawiam na MO. Za "dziadka" na "skalę światową", "niesamowite dekoracje" reklamę restauracji i pętanie się po scenie.
Obserwuj wątek
    • felnet Re: "Aleksandrie" 2012 02.03.12, 20:26
      wręczenie nagród jutro w MOK.
    • agresorek22 Re: "Aleksandrie" 2012 03.03.12, 23:20
      MO Aleksandrii nie dostał.. ale są inni "zasłużeni"

      www.podlasie24.pl/wiadomosci/siedlce/znamy-laureatow-aleksandrii-/galeria/-97b0.html
    • hen-rix Re: "Aleksandrie" 2012 04.03.12, 00:31
      nagroda przyznawana jest od 1996 roku, można dostać ją tylko raz, od tego czasu ponad 100 osób dostało, wasz MO dostał bodaj w 2003 roku za p. Symanowicza
      • yfter Re: "Aleksandrie" 2012 07.03.12, 20:53
        Jak otrzymał raz nie oznacza, że nie może drugi raz.
        Pan Jonek otrzymał złotego Mecenasa i taki tylko był.
        Na rok następny wymyślono Platynowego.

        Jest to nagroda Honorowa i Pan Prezydent przyznaje je wg. sobie znanego klucza.
        Wydaje się, że nadal ustawia się w siedleckim społeczeństwie przyjezdnym.
        Rodowici siedlczanie są eliminowani, oddalani od wszelkich nagród i wyróżnień.
        Wyjątki to nagrody zewnętrzne do któeych "grupa" nie ma dojścia.

        Mimo, że to nagroda honorowa, miasto koszty ponosi, a Prezydent zdobywa zaplecze.
        Tylko po co, miał już nie kandydować. Czy chce trzeci raz?
        • yfter Re: "Aleksandrie" 2012 12.03.12, 19:46
          cytat z "Kiepskich"

          "prezenckik, kwiatki, duperele.
          dajesz mało, bierzesz wiele."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka