Gość: juraw
IP: *.de.deuba.com
20.05.02, 10:47
W Siedlcach popularne Juwenalia noszą nieco inną nazwę niż w innych regionach Polski...Jackonalia, od Jacka z
Ratusza dźwigającego kulę na swych ramionach...
...czy ktoś wie co dzieję się tym roku (lub działo) z okazji Jackonalii?
Jak obchodzi się Juwenalia w innych miastach?
PS. Warszawskie i toruńskie juwenalia znam, ale mimo to , zapraszam do opowieści...