Dodaj do ulubionych

Mroczne Widmo

20.05.02, 13:44
No i doczekaliśmy się, wszyscy którzy nie mieli okazji zobaczyć tej części Gwiezdnych Wojen w kinie moga
obejrzeć je dzisiaj w TV.
Uważam, że w nowych częściach obsada rycerzy Jedi jest znacznie lepsza, niż w ekranizacji sprzed 20
lat...zawsze drażnił mnie Luke Skywalker...:-))))))))))))))))))))))))))))
No, co...zwierzam się...:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • marianeq Re: Mroczne Widmo 20.05.02, 14:16
      A! Właśnie!

      Grali w Siedlcach w konach "Mroczne Widmo"? Czy sobie darowali? (hi, hi)
      Oj wiem, okrutny jestem, ale nie mogłem sie powstrzymać. Kino Sojusz i Centrum powodują u mnie
      wysypkę...

      PA!wel
      • Gość: juraw Re: Mroczne Widmo IP: *.de.deuba.com 20.05.02, 16:18
        marianeq napisał(a):

        > A! Właśnie!
        >
        > Grali w Siedlcach w konach "Mroczne Widmo"? Czy sobie darowali? (hi, hi)
        > Oj wiem, okrutny jestem, ale nie mogłem sie powstrzymać. Kino Sojusz i Centrum
        > powodują u mnie
        > wysypkę...


        Chyba wiem, o czym mówisz...:-)))
        >
        > PA!wel

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka