ogrey
20.05.02, 13:44
No i doczekaliśmy się, wszyscy którzy nie mieli okazji zobaczyć tej części Gwiezdnych Wojen w kinie moga
obejrzeć je dzisiaj w TV.
Uważam, że w nowych częściach obsada rycerzy Jedi jest znacznie lepsza, niż w ekranizacji sprzed 20
lat...zawsze drażnił mnie Luke Skywalker...:-))))))))))))))))))))))))))))
No, co...zwierzam się...:-)))))))))))))))))))))))))))))))))