numom 16.05.09, 13:30 Czy są w Siedlcach instruktorzy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
holaalae Re: Nordic walking 16.05.09, 17:02 17 maja od 10-17 będzie piknik staruszków/Uniwersytet IIIWIEKU/ na Ursynowie w Warszawie,Nowoursynowska166.Tam będzie pokaz Nordic Walking Odpowiedz Link Zgłoś
numom Re: Nordic walking 17.05.09, 07:16 Dzięki, ale pytam o Siedlce dlatego, że ciężko mi się wyrwać do W- wy. Widziałam raz, czy dwa razy kogoś z kijkami nad zalewem... Żałuję, że od razu tej osoby nie zapytałam... Piszcie, jeżeli coś wiecie - w google nic nie znalazłam. Odpowiedz Link Zgłoś
fafarafa6 Re: Nordic walking 17.05.09, 11:17 sam zacząłem się tym interesować. Jeśli chodzi o instruktorów w Siedlcach to się nie orientuję. Ale polecam tę stronę: Tekst linka Odpowiedz Link Zgłoś
kublisia Re: Nordic walking 19.05.09, 17:12 Ja jestem instruktorką i służę pomocą:) Odpowiedz Link Zgłoś
prokuratm Nordic walking 09.07.09, 20:14 Czy organizuje Pani w okolicach Siedlec grupowe nordic walking? Odpowiedz Link Zgłoś
jasiekpol Re: Nordic walking 11.07.09, 12:05 Jest jeden instruktor , tutaj telefon do niego : 600831359, prowadzi także zorganizowane zajęcia w grupach. Polecam bo to także dobry fizjolog. Odpowiedz Link Zgłoś
kublisia Re: Nordic walking 11.07.09, 15:29 Jeśli chodzi o zajęcia grupowe to czasami prowadzę je nad siedleckim zalewem. Są to jednak zajęcia z osobami należącymi do Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jednak jak ktoś chce może pomaszerować razem z nami. W tej chwili jestem na urlopie, ale już w sierpniu będziemy chodzić. Odpowiedz Link Zgłoś
mari_231 Re: Nordic walking 21.07.09, 16:43 hej jestem instruktorka nordic walkingu:) jezeli masz jakies pytania pisz do mnie na maila bo tu raczej rzadko siedze mwereszczuk@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
inzynier1234 Re: Nordic walking 12.07.10, 20:49 Witam, polecam NW w siedlckiej willi fitness na Garwolinskiej. Jest Pani instruktor, ktora pokazuje jak poprawnie chodzic. pozdrawiam I. Odpowiedz Link Zgłoś
pol_lop Re: Nordic walking 13.07.10, 13:39 Witam, polecam NW w siedlckiej willi fitness na Garwolinskiej. Jest Pani instruktor, ktora pokazuje jak poprawnie chodzic. Ja poprawnie chodzić nauczyłem się jak miałem 1 rok. A widzę, że tu niektórzy zaczynają?! A serio: Czy uważacie, że to sport dający więcej korzyści niż spacer nad zalewem? Moim zdaniem to chodzenie z kijkami jest dla naiwnych i szukających najprostszych środków dla usprawiedliwienia, że się nie ruszają. Weźcie się lepiej za bieganie. Szkoda kasy na kijki za 150 PLN. Odpowiedz Link Zgłoś
verena0 Re: Nordic walking 18.07.10, 21:34 Myślę, że jest to dobra rzecz dla osób starszych, które będą mogły sie poruszać w dogodnym dla nich tempie. Kijki chyba nie są aż tak drogie, a tak naprawdę co za różnica, czy bieganie czy chodzenie, ważne że ktoś ma jakieś chęci ruszenia się. Odpowiedz Link Zgłoś
kerac32 Re: Nordic walking 18.07.10, 21:56 Jeśli te bąbelki, z wątku jubileuszowego, zużyjesz za jednym "podejściem" to kijki będą chyba niezbędne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
raks5 Re: Nordic walking 18.07.10, 22:13 verena to dziewczyna ze wschodu. Nie padnie po jednej butelce :) Odpowiedz Link Zgłoś
romanbar Re: Nordic walking 28.07.10, 16:58 Zapraszam do chodzenia po Lasku Podsekulskim- znam kilka ładnych tras. Spotykamy się codziennie o godzinie 19.00 przy posesji: Leśna 56 oczywiście w Siedlcach. Zaproście pogodnych znajomych, w grupie lżej rozwijać pasje. "Włóczykijstwo" to najlepsza forma aktywności- a trenowałem wiele dyscyplin- bez względu na wiek. Odpowiedz Link Zgłoś
gieroway Re: Nordic walking 23.05.14, 21:13 Witam, czy nadal spotykacie się Państwo przy Leśnej 56? Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskie_oko.pl Re: Nordic walking 18.07.10, 22:15 Zanim początkujący "uprawiacze" NW trafią pod opiekę profesjonalnego instruktora, proponuję zaczerpnąć troszkę wiedzy z: www.youtube.com/watch?v=8z5gn_zmuDs&feature=related (12 krótkich odcinków) Odpowiedz Link Zgłoś
brat_szczepana Re: Nordic walking 29.07.10, 21:12 > Myślę, że jest to dobra rzecz dla osób starszych Chyba jednak dla wszystkich, bez względu na wiek. Odpowiedz Link Zgłoś