Dodaj do ulubionych

Nordic walking

16.05.09, 13:30
Czy są w Siedlcach instruktorzy?
Obserwuj wątek
    • holaalae Re: Nordic walking 16.05.09, 17:02
      17 maja od 10-17 będzie piknik staruszków/Uniwersytet IIIWIEKU/ na Ursynowie w
      Warszawie,Nowoursynowska166.Tam będzie pokaz Nordic Walking
      • numom Re: Nordic walking 17.05.09, 07:16
        Dzięki, ale pytam o Siedlce dlatego, że ciężko mi się wyrwać do W-
        wy. Widziałam raz, czy dwa razy kogoś z kijkami nad zalewem...
        Żałuję, że od razu tej osoby nie zapytałam... Piszcie, jeżeli coś
        wiecie - w google nic nie znalazłam.
        • fafarafa6 Re: Nordic walking 17.05.09, 11:17
          sam zacząłem się tym interesować. Jeśli chodzi o instruktorów w Siedlcach to się nie orientuję. Ale polecam tę stronę:

          Tekst linka
    • kublisia Re: Nordic walking 19.05.09, 17:12
      Ja jestem instruktorką i służę pomocą:)
      • prokuratm Nordic walking 09.07.09, 20:14
        Czy organizuje Pani w okolicach Siedlec grupowe nordic walking?
        • be.b.e Re: Nordic walking 10.07.09, 23:57
          też bym się pisała
          • jasiekpol Re: Nordic walking 11.07.09, 12:05
            Jest jeden instruktor , tutaj telefon do niego : 600831359, prowadzi także
            zorganizowane zajęcia w grupach. Polecam bo to także dobry fizjolog.
          • kublisia Re: Nordic walking 11.07.09, 15:29
            Jeśli chodzi o zajęcia grupowe to czasami prowadzę je nad siedleckim zalewem. Są to jednak zajęcia z osobami należącymi do Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jednak jak ktoś chce może pomaszerować razem z nami. W tej chwili jestem na urlopie, ale już w sierpniu będziemy chodzić.
    • mari_231 Re: Nordic walking 21.07.09, 16:43
      hej jestem instruktorka nordic walkingu:) jezeli masz jakies pytania pisz do
      mnie na maila bo tu raczej rzadko siedze mwereszczuk@wp.pl
    • inzynier1234 Re: Nordic walking 12.07.10, 20:49
      Witam,
      polecam NW w siedlckiej willi fitness na Garwolinskiej. Jest Pani instruktor,
      ktora pokazuje jak poprawnie chodzic.
      pozdrawiam
      I.
    • pol_lop Re: Nordic walking 13.07.10, 13:39
      Witam,
      polecam NW w siedlckiej willi fitness na Garwolinskiej. Jest Pani
      instruktor,
      ktora pokazuje jak poprawnie chodzic.


      Ja poprawnie chodzić nauczyłem się jak miałem 1 rok. A widzę, że tu
      niektórzy zaczynają?!
      A serio: Czy uważacie, że to sport dający więcej korzyści niż spacer
      nad zalewem? Moim zdaniem to chodzenie z kijkami jest dla naiwnych i
      szukających najprostszych środków dla usprawiedliwienia, że się nie
      ruszają. Weźcie się lepiej za bieganie. Szkoda kasy na kijki za 150
      PLN.
      • verena0 Re: Nordic walking 18.07.10, 21:34
        Myślę, że jest to dobra rzecz dla osób starszych, które będą mogły
        sie poruszać w dogodnym dla nich tempie. Kijki chyba nie są aż tak
        drogie, a tak naprawdę co za różnica, czy bieganie czy chodzenie,
        ważne że ktoś ma jakieś chęci ruszenia się.
        • kerac32 Re: Nordic walking 18.07.10, 21:56
          Jeśli te bąbelki, z wątku jubileuszowego, zużyjesz za
          jednym "podejściem" to kijki będą chyba niezbędne ;)
          • raks5 Re: Nordic walking 18.07.10, 22:13
            verena to dziewczyna ze wschodu. Nie padnie po jednej butelce :)
            • verena0 Re: Nordic walking 18.07.10, 22:56
              zależy czego ;)
        • romanbar Re: Nordic walking 28.07.10, 16:58
          Zapraszam do chodzenia po Lasku Podsekulskim- znam kilka ładnych tras.
          Spotykamy się codziennie o godzinie 19.00 przy posesji: Leśna 56 oczywiście w
          Siedlcach. Zaproście pogodnych znajomych, w grupie lżej rozwijać pasje.
          "Włóczykijstwo" to najlepsza forma aktywności- a trenowałem wiele dyscyplin- bez
          względu na wiek.
          • gieroway Re: Nordic walking 23.05.14, 21:13
            Witam,
            czy nadal spotykacie się Państwo przy Leśnej 56?
            Pozdrawiam:)
    • niebieskie_oko.pl Re: Nordic walking 18.07.10, 22:15
      Zanim początkujący "uprawiacze" NW trafią pod opiekę profesjonalnego instruktora, proponuję zaczerpnąć troszkę wiedzy z: www.youtube.com/watch?v=8z5gn_zmuDs&feature=related
      (12 krótkich odcinków)
      • brat_szczepana Re: Nordic walking 29.07.10, 21:12
        > Myślę, że jest to dobra rzecz dla osób starszych

        Chyba jednak dla wszystkich, bez względu na wiek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka