Dodaj do ulubionych

poszukiwania

12.10.05, 22:59
Szukam osoby, która współpracuje z firmą en101 - te kursy językowe przez
internet, chciałbym się w jakiś sposób dowiedzieć czy one się odbywają?
romek
Obserwuj wątek
    • granc Re: poszukiwania 13.10.05, 13:11
      jeżeli jesteś zainteresowany nauką wejdź www.wugie.en101.com
      jeżeli natomiast chcesz dodatkowo poelać kurs innym wejdź na www.wugie.en101.biz

jak masz jakieś pytania pisz grancow@wp.pl

pozdrawiam
      • romek744 Re: poszukiwania 13.10.05, 18:52
        Dzięki.
        Właśnie byłem na tych stronach, ale tak z nich wynika, jakby trzeba było
        wpłacić kasę i dopiero wtedy można się coś dowiedzieć o kursie. Ja niestety nie
        wydaję pieniędzy w ciemno. Czy nie można jakos się dowiedzieć jak takie lekcje
        wyglądają? Tak jak np. w firmach kosmetycznych są próbli albo można powąchać?
        Jaką mam miec pewność,że po wpłąceniu pieniędzy będę mógł się uczyć języka/
        romek
        • vitalia Re: poszukiwania 14.10.05, 22:31
          romek744 napisał:

> Dzięki.
          > Właśnie byłem na tych stronach, ale tak z nich wynika, jakby trzeba było
          > wpłacić kasę i dopiero wtedy można się coś dowiedzieć o kursie. Ja niestety
          nie
          >
          > wydaję pieniędzy w ciemno. Czy nie można jakos się dowiedzieć jak takie
          lekcje
          > wyglądają? Tak jak np. w firmach kosmetycznych są próbli albo można powąchać?
          > Jaką mam miec pewność,że po wpłąceniu pieniędzy będę mógł się uczyć języka/
          > romek

Musisz mieć duzo samozaparcia zeby sie samemu uczyć..Ja wolę mieć jednak
          lektora.
          • romek744 Re: poszukiwania 16.10.05, 01:59
            Tak, wiem, ale raczej nie o to mi chodziło!!! Skąd mam wiedzieć, że po
            wpłaceniu kasy dostaje usługę? I jaką usługę? Inwestująć w coś kasę, chciałbym
            wiedziec co to jest. To chyba uczciwe?
            romek
            • granc Re: poszukiwania 16.10.05, 09:51
              ja dostałem usługę iw wiele osub dostało usługę, jeżeli chodzi o jakoś to
              przedsmak usługi możesz zobaczyć na lekcjach próbnych

wojtek
              • romek744 Re: poszukiwania 17.10.05, 11:32
                Dzięki. A czy jest możliwość, żeby sie spotkać z przedstawicielem tej firmy
                gdzies i zapytac o kilka rzeczy? Napisałem maila do siedziby firmy ale nie
                dostaje w ogóle odpowiedzi...
                romek
                • colway Re: poszukiwania 17.10.05, 14:39
                  Firma posiada swoją siedzibę w USA i spotkanie z jej prezesami jest raczej nie
                  możliwe, ale w Polsce jest kilka osób, które zapoczątkowały budowę struktury w
                  naszym kraju i to one koordynują większość działań ( posiadają opracowane
                  własne materiały w języku Polskim oraz szeroką więdzę merytoryczną ). W
                  Warszawie oraz Gdańsku odbywają się spotkania informacyjne prowadzone przez
                  nich lub innych doświadczonych Menedżerów.
                  • strazniketyki Re: poszukiwania 17.10.05, 20:54
                    Bardzo proszę o terminy i miejsca spotkań bądź kontakty do osób, które je
                    przeprowadzają w Polsce - chętnie się spotkam. A swoją drogą to dlaczego nie
                    mogę odwiedzić siedziby firmy w USA?
                    romek
                    • granc Re: poszukiwania 17.10.05, 21:44
                      najbliższe spotkanie odbędzie się w Warszawie 19.10 o godz 14.00 ul Sonaty 2
                      zapraszam
                      Wojtek

------------------------------------
                      Angielski i hiszpański online
                      Ucz się i zarabiaj
                      www.wugie.en101.com
    • colway Re: poszukiwania 20.10.05, 20:50
      We wtorek 25-tego prezesi firmy z USA poraz pierwszy w Polsce przujeżdzają do
      USA. Z Warszawy wyrusza specjalny autokar do Łodzi.
      Zainteresowanych prosze o kontakt colway@gazeta.pl
      tel. 601-480-374 oraz (22) 676-89-67
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka