Dodaj do ulubionych

Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje M...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.04, 19:16
MW jest the best. Jak zwykle.
Obserwuj wątek
    • Gość: Bart Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: *.klik.bydgoszcz.pl 09.02.04, 19:47
      Kto wie co jutro napisze Pan Miłosz Węglewski...
      • Gość: in-west Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: *.unicity.pl / 80.51.254.* 09.02.04, 21:17
        To co zwykle. I to ciągłe zaklinanie planu Hausnera....
      • Gość: MILKOMAN MIŁEK NIE ZDĄŻYŁ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.04, 14:38
        Węglewski się nie wkupił na czas i narzeka. Szkoda, że robi to
        publicznie - bo dotychczas był to bardzo rzeczowy i obiektywny komentator
        sytuacji rynkowej. Panie Miłku jeszce nie za późno. Zamiast jęczeć nuiech Pan
        szybko kupuje. Od razu będzie Panu lepiej.
    • Gość: schenker Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: 213.156.98.* 09.02.04, 22:04
      Panowie,ja tak sobie czytam od lat komentarze p.Milosza i bezsprzecznie
      uwazam ,ze p.Milosz cierpi na przewlekly stan obnizonego nastroju( medycy zwą
      to depresją podobno)Panie Milosz!!!!zaparzyc sobie dziurawca-to powinno pomoc!!
      i niech Pan pamieta ,ze czasami słońce świeci i dla Pana:)
    • Gość: ZREW Szanowny Panie Miłoszu IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.04, 22:43
      Bardzo proszę jutro sprzedać jakiś dobry dowcip, historyjkę, cokolwiek. Tylko
      pod koniec nawiązać do giełdy. Niech Pan będzie człowiekiem a nie tylko
      chłodnym analitukiem. Polubimy Pana jeszcze bardziej.
      • Gość: schenker Re: Szanowny Panie Miłoszu IP: 213.156.98.* 09.02.04, 22:59
        a moze by tak zalozyc fan club Pana Milosza! moze to by mu poprawilo nastroj i
        w koncu usmiechnie sie do nas na lamach Gazety!bo ten stan wisielczego nastroju
        trwa permanentnie zbyt dlugo!
      • Gość: Waldorff Re: Szanowny Panie Miłoszu IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.04, 23:02
        Panie Miłoszu, może pora już pojechać na działeczkę, zaorać grządki, co? Im
        częściej czytam pana komentarze, tym bardziej wydaje mi się, że się pan do tego
        nie nadaje. Spadki będą na pana działce jesienią, tu jabłuszko, tam
        gruszeczka ...
      • Gość: Jacek Re: Szanowny Panie Miłoszu IP: *.dipool.highway.telekom.at 10.02.04, 12:23
        Dziekuje za dobre analizy.
        Ci co nie wiedza co jest belkot powinni poczytac niemieckie i amerykanskie
        komentaze.To dopiero jest zabawa!
    • Gość: Damian Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.04, 23:24
      Gratuluję trafnych komentarzy.
      Nie zapomnę, gdy przed letnią fala hossy Pan Milosz tytułował tekst
      komentarza 'Bój to jest nazs ostatni" mając na myśli zbliżający się kataklizm
      spadków. A w ostatni piątek było podobnie.Myślę, że gazety nie stać na lepszych
      analityków z Bożej łaski.
      Pozdrawiam
      • Gość: gogi Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: *.kra.cdp.pl / *.kra.cdp.pl 10.02.04, 01:31
        ludzie,a co ma pisać,że będzie rosło?
    • Gość: zbyszko Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.02.04, 04:13
      krach poprzedzajacy wielki kryzys rozpoczął się o załamania nazywanego przez
      historyków przełomem babsona -babson to był taki weglewski i nikt mu nie
      wierzył .. przełom weglewskiego -pieknie to brzmi.. prawda panie miłoszu?
    • Gość: anusz Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: *.kogeneracja.com.pl 10.02.04, 06:55
      Komentarze Pana Miłosza zawsze rozbawiają mnie do łez. Nie dość, że rzadko
      udaje mu się trafiś z prognozą to jeszcze uparcie analizuje te same spółki już
      od lat. Panie Miłoszu proszę trzymać się faktów a nie bawić w wizjonera.
      Ponadto giełda składa się naprawdę z wielu spółek a nie tylko:
      KGHM,PROKOM,i oczywiście Agora wydawca Gazaty Wyborczej.
    • Gość: Taurus Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: 5.2.* / *.chello.pl 10.02.04, 09:13
      Kiedy wreszcie analitykowi ( ??? ) Miloszowi Weglewskiemu uda sie jakas
      prognoza ???
    • kubajek Po co te analizy, liczby, pseudoekspercki bełkot? 10.02.04, 11:02
      polecam:
      www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_040210/ekonomia/ekonomia_a_2.html#1
      krótko, zwięźle, zrozumiale.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka