Gość: ZREW IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.04, 19:16 MW jest the best. Jak zwykle. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bart Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: *.klik.bydgoszcz.pl 09.02.04, 19:47 Kto wie co jutro napisze Pan Miłosz Węglewski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: in-west Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: *.unicity.pl / 80.51.254.* 09.02.04, 21:17 To co zwykle. I to ciągłe zaklinanie planu Hausnera.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MILKOMAN MIŁEK NIE ZDĄŻYŁ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.04, 14:38 Węglewski się nie wkupił na czas i narzeka. Szkoda, że robi to publicznie - bo dotychczas był to bardzo rzeczowy i obiektywny komentator sytuacji rynkowej. Panie Miłku jeszce nie za późno. Zamiast jęczeć nuiech Pan szybko kupuje. Od razu będzie Panu lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: schenker Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: 213.156.98.* 09.02.04, 22:04 Panowie,ja tak sobie czytam od lat komentarze p.Milosza i bezsprzecznie uwazam ,ze p.Milosz cierpi na przewlekly stan obnizonego nastroju( medycy zwą to depresją podobno)Panie Milosz!!!!zaparzyc sobie dziurawca-to powinno pomoc!! i niech Pan pamieta ,ze czasami słońce świeci i dla Pana:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZREW Szanowny Panie Miłoszu IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.04, 22:43 Bardzo proszę jutro sprzedać jakiś dobry dowcip, historyjkę, cokolwiek. Tylko pod koniec nawiązać do giełdy. Niech Pan będzie człowiekiem a nie tylko chłodnym analitukiem. Polubimy Pana jeszcze bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: schenker Re: Szanowny Panie Miłoszu IP: 213.156.98.* 09.02.04, 22:59 a moze by tak zalozyc fan club Pana Milosza! moze to by mu poprawilo nastroj i w koncu usmiechnie sie do nas na lamach Gazety!bo ten stan wisielczego nastroju trwa permanentnie zbyt dlugo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldorff Re: Szanowny Panie Miłoszu IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.04, 23:02 Panie Miłoszu, może pora już pojechać na działeczkę, zaorać grządki, co? Im częściej czytam pana komentarze, tym bardziej wydaje mi się, że się pan do tego nie nadaje. Spadki będą na pana działce jesienią, tu jabłuszko, tam gruszeczka ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: Szanowny Panie Miłoszu IP: *.dipool.highway.telekom.at 10.02.04, 12:23 Dziekuje za dobre analizy. Ci co nie wiedza co jest belkot powinni poczytac niemieckie i amerykanskie komentaze.To dopiero jest zabawa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Damian Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.04, 23:24 Gratuluję trafnych komentarzy. Nie zapomnę, gdy przed letnią fala hossy Pan Milosz tytułował tekst komentarza 'Bój to jest nazs ostatni" mając na myśli zbliżający się kataklizm spadków. A w ostatni piątek było podobnie.Myślę, że gazety nie stać na lepszych analityków z Bożej łaski. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gogi Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: *.kra.cdp.pl / *.kra.cdp.pl 10.02.04, 01:31 ludzie,a co ma pisać,że będzie rosło? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbyszko Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.02.04, 04:13 krach poprzedzajacy wielki kryzys rozpoczął się o załamania nazywanego przez historyków przełomem babsona -babson to był taki weglewski i nikt mu nie wierzył .. przełom weglewskiego -pieknie to brzmi.. prawda panie miłoszu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anusz Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: *.kogeneracja.com.pl 10.02.04, 06:55 Komentarze Pana Miłosza zawsze rozbawiają mnie do łez. Nie dość, że rzadko udaje mu się trafiś z prognozą to jeszcze uparcie analizuje te same spółki już od lat. Panie Miłoszu proszę trzymać się faktów a nie bawić w wizjonera. Ponadto giełda składa się naprawdę z wielu spółek a nie tylko: KGHM,PROKOM,i oczywiście Agora wydawca Gazaty Wyborczej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taurus Re: Poniedziałek 9 lutego: sesję giełdy komentuje IP: 5.2.* / *.chello.pl 10.02.04, 09:13 Kiedy wreszcie analitykowi ( ??? ) Miloszowi Weglewskiemu uda sie jakas prognoza ??? Odpowiedz Link Zgłoś
kubajek Po co te analizy, liczby, pseudoekspercki bełkot? 10.02.04, 11:02 polecam: www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_040210/ekonomia/ekonomia_a_2.html#1 krótko, zwięźle, zrozumiale. Odpowiedz Link Zgłoś