Gość: semtex IP: *.intertop.pl / *.intertop.pl 09.12.04, 14:19 widzieliście artykuł w poniedziałkowym "PB"? przez dwa dni awantura była a teraz cisza. co jest? pan Bentke duże plecy ma chyba... ciekawe co na to komisja... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: makler_książęca Re: przękręty na GPW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.04, 16:04 nie tylko on. jest jeszcze taki Stulgis, Błachut, Mazurczak... kto pracuje w branży, wie o czym mówię. co tam - KAŻDY z nas wie, jak tacy znajomi ustawiają kursy pod transakcje. szkoda gadać. wirtualna komisja popracuje, popracuje, wyprodukuje opasły raport i na tym się sprawa zakończy. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OKRADAĆ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: manio Re: przękręty na GPW IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 09.12.04, 16:07 brawo dla Pulsu! a sam mechanizm taki prosty, że pewnie to nie pierwsza taka akcja... swoją drogą największa szkoda, że w instytucjach, którym powierza się olbrzymie zaufanie. Odpowiedz Link Zgłoś