Dodaj do ulubionych

metastock 6.52

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.05, 06:21
program używałem pod windows 98. zmieniłem komputer ma systemem XP i
metastock w tej wersji mi nie działa.czy ktoś ma ten sam problem , a może
uzywa tej wersji w XP.
Obserwuj wątek
    • Gość: tygrysek Re: metastock 6.52 IP: *.net.autocom.pl 17.11.05, 10:59
      Moge tylko Ci powiedziec ze 7 dziala na Xp.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka