Gość: roch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.05, 06:21 program używałem pod windows 98. zmieniłem komputer ma systemem XP i metastock w tej wersji mi nie działa.czy ktoś ma ten sam problem , a może uzywa tej wersji w XP. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tygrysek Re: metastock 6.52 IP: *.net.autocom.pl 17.11.05, 10:59 Moge tylko Ci powiedziec ze 7 dziala na Xp. Odpowiedz Link Zgłoś