gut_inwestor 01.04.06, 12:05 Witam Co sądzicie o tej spółce? Pójdzie w górę tak jak Elektrim? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ksawon Re: Wolczanka 01.04.06, 18:28 Jednej rzeczy nie rozumiem. Może mi ją wyjaśnicie. Dlaczego kurs Wólczanki reaguje "dynamiczniej" na informację o fuzji niż kurs Vistuli? Byłem lekko zszokowany jak zobaczyłem w piątek na Wólczance +20%. Ze sposobu w jaki mają działać połączone firmy wynika, że to Vistula jest firmą dominującą w fuzji. Skoro tak, to czy to nie jej akcje powinny bardziej rosnąć? Tym bardziej, że jej kondycja finansowa wydaje się być znacznie lepsza niż Wólczanki. Odpowiedz Link Zgłoś