01.04.06, 12:05
Witam
Co sądzicie o tej spółce? Pójdzie w górę tak jak Elektrim?
Obserwuj wątek
    • fular1 Re: Wolczanka 01.04.06, 12:21
      mysle ze to dopiero jej dobry poczatek...
      • ksawon Re: Wolczanka 01.04.06, 18:28
        Jednej rzeczy nie rozumiem. Może mi ją wyjaśnicie. Dlaczego kurs Wólczanki
        reaguje "dynamiczniej" na informację o fuzji niż kurs Vistuli? Byłem lekko
        zszokowany jak zobaczyłem w piątek na Wólczance +20%. Ze sposobu w jaki mają
        działać połączone firmy wynika, że to Vistula jest firmą dominującą w fuzji.
        Skoro tak, to czy to nie jej akcje powinny bardziej rosnąć? Tym bardziej, że jej
        kondycja finansowa wydaje się być znacznie lepsza niż Wólczanki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka