Dodaj do ulubionych

Agora...??

02.04.06, 22:21
Radźcie Panowie Szlachta...

pchnąć to ze stratą? (kupno za 52.3) czy trzymać(mam czas, nie spieszy sie....)

dzieki
Obserwuj wątek
    • racheela Re: Agora...?? 02.04.06, 22:53
      moim zdaniem po wejsciu Axela S. okaze sie ze nie zagroził Agorze i w niedlugim
      czasie zacznie sie odrabianie strat. Ja czekam ze jeszcze spadnie i wtedy
      planuje kupic. GW to gazeta z okreslonym typem czytelnikow i nie sadze zeby oni
      zaraz pobiegli do kiosku po nowy tytul. Owszem, bedzie czas niepewnosci, ale
      panika jest zupelnie zbedna.
      • crox Re: Agora...?? 02.04.06, 23:12
        W takim wypadku, jeżeli ktoś wierzy w ten papier w perspektywie długoterminowej,
        lepiej sprzedać, nawet ze stratą, i odkupić taniej. Bo w najbliższym czasie na
        pewno jeszcze spadnie.
        • soros2 Re: Agora...?? 03.04.06, 08:41
          Sygnały techniczne sa ewidentne - przebicie wsparcia na dużym obrocie - to
          oznacza większe prawdopobieństwo spadków, chociaz mozliwy jest powrót do
          wsparcia. Co zrobić to zależy od Ciebie - z tego co piszesz nie masz żadnego
          systemu inwestycyjnego (albo jakichkolwiek reguł) - piszesz, że możesz poczekać
          (czyli co, inwestujesz fundamentalnie ? - wątpię, wtedy byś nie pytał się o
          zdanie na forum tylko czekał np. na dalszy spadek aby dokupić).
          Jestes więc chyba typowym przypadkiem na tym forum - granie jak leci, ot tak
          sobie aby fajnie było. W takim razie ciężko coś tu poradzić.
          Dla mnie Agora to bardzo dobra spółka w perspektywie długoterminowej więc,
          sorry za stwierdzenie, cieszę się, że jej kurs spada - kupię ją kiedyś za chyba
          niższą cenę niz w piątek (teraz jej nie mam).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka