pcez1 04.04.06, 22:54 1. Może ktoś wie do kiedy będą notowane. 2. Poczekać ze sprzedażą czy sprzedać - prośba o radę popartą faktami Hej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
norab1 Re: PP -Swissmed 05.04.06, 17:33 Kiedy sa zapisy na nowe akcje.Moze ktos wie.Dzieki. Odpowiedz Link Zgłoś
izek9 Re: PP -Swissmed 05.04.06, 18:33 PANOWIE JAKBYŚCIE NIE ZAUWAZYLI PP JUŻ SA NOTOWANE A ZAPISY NA NOWE AKCJE BĘDA W DNIACH OD 11 DO 18 KWIETNIA...NIE PRZEGAPIĆ!! I ŚLEDZIC KOMUNIKATY SPÓŁEK NA STRONACH SWOICH LUB INNYCH DOMÓW MAKLERSKICH TUDZIEZ BANKÓW POZDRAWIAM:) Odpowiedz Link Zgłoś