Dodaj do ulubionych

PP -Swissmed

04.04.06, 22:54
1. Może ktoś wie do kiedy będą notowane.
2. Poczekać ze sprzedażą czy sprzedać - prośba o radę popartą faktami
Hej.
Obserwuj wątek
    • pola555 Re: PP -Swissmed 04.04.06, 23:07
      Do 11 kwietnia notowania pp Swissmedu
    • norab1 Re: PP -Swissmed 05.04.06, 17:33
      Kiedy sa zapisy na nowe akcje.Moze ktos wie.Dzieki.
      • izek9 Re: PP -Swissmed 05.04.06, 18:33
        PANOWIE JAKBYŚCIE NIE ZAUWAZYLI PP JUŻ SA NOTOWANE A ZAPISY NA NOWE AKCJE BĘDA
        W DNIACH OD 11 DO 18 KWIETNIA...NIE PRZEGAPIĆ!! I ŚLEDZIC KOMUNIKATY SPÓŁEK NA
        STRONACH SWOICH LUB INNYCH DOMÓW MAKLERSKICH TUDZIEZ BANKÓW
        POZDRAWIAM:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka