Dodaj do ulubionych

pytanie o0 strategię

19.06.06, 17:12
Mam pytanie. Jakie strategie wg was są najlepsze. skupiacie się na krzywych,
liniach, wykresach czy może na Fundamentach. Co ma dla was znaczenie ? A może
oba czynniki naraz
Obserwuj wątek
    • alinka102 Re: pytanie o0 strategię 20.06.06, 23:46
      hmm, ja mam już wdrożony 7-mio ekranowy system monitoringu
      5 ekranów mam na wykresy, a 2 na fundamenty
      największy problem to kontrola wszystkich sygnałów w czasie rzeczywistym
      dlatego koniecznie musisz mieć też swój wypracowany, odpowiedni dla przyjętej
      strategii - system klasyfikacyjny
      ja np dzielę papiery na 5 grup monitoringu:
      biotony, elektrimy, sanwile, próchniki i ...pozostałe

musisz mieć też dobry soft wspomagający podejmowanie i automatyzację dycyzji
      zbyt tani nie pozwoli ci zbyt dużo zarobić ( najwyżej 5-10% dziennie )
      ale jakiś trochę droższy ( z rozbudowanymi opcjami auto ) to nawet do 30%/dzień

• eliot33 Re: pytanie o0 strategię 21.06.06, 00:34
        Dziwie sie ze staracie sie tak "rzetelnie i fachowo odpowiadać nie ukrywając
        swoich najlepszych sprawdzonych technik" gosciowi który z góry ustawia sie jak
        belfer,on nie pyta ale odpytuje,a moze i prowokuje? .Wpada jak jaki strus
        pędziwiatr,rzuci pare mało znaczących haseł w temacie andzi
        Re: Szansa na koniec spadków w tej fazie
        Autor: tomekjot
        Data: 19.06.06, 16:36

teorię inwestowania opartej na lini wsparć i oporów uważama za mało
        interesującą. Najlepsze są fundamenty i i wsłuchiwanie się w informację z
        rynku. Mozna upatrzeć sobie branzę z przyszłością wyłiskać z niej spółkę i
        rozpocząc regularne w nią inwestowanie. Jeżeli przyjmie się strategię 5 letnią
        to mozna spokojnie spać."

Twierdzi ze zna lepszą metode od wiekszosci ale chyba nam nie powie,wiec pytam
        goscia izapraszam do przedstawienia swojej koncepcji,podzielenia sie nią z innymi.
        Autor: eliot33
        Data: 19.06.06, 16:47

Mozwsz ,rozwinac troche bardziej mysl.pokazac co ci sie udało dzięki tej
        analizie wybrać,chetnie posłuchamy.
        Nie wiem,czy zauważyłes ze my opórcz tego ,ze czasami sie chwalimy swoją wiedzą
        swoimi przypuszczeniami co do przyszłosci dalszej czy krótszej, to zazwyczaj
        Podajemy czesto szczególy na czym to opieramy swoje domysły.
        Rzadko który z troche powazniejszych na tym forum wpada jak Filip z konopi
        i,krzyknie bedzie rosło i zmyka.To raczej nie jest wiec,na którym sie tylko
        głosi hasła nic nie znaczącelecz forum ,a jak wiadomo słuzy ono głownie do
        dyskusji,wymiany pogladów.Dlatego zachęcam do przedstawienia twoich typów
        wybranych na takich fundamentalnych podstawach.W ten sposób na pewno bedziesz
        wiarygodniejszy ,a przy okazji moze jaka budująca rozmowa powstanie.'

na co gosciu otwiera pare innych wątków chocby i ten w których osoba tak
        wiedzaca duzo jak odegrałe z tego pierwszego postu powyzej
        zadaje tylko pytania w kolejnych postach.
        Trudno było mi go zrozumiec w pytaniu, czy pyta czy prowokuje to mu
        odpowiedziałem co wiem w tym temacie,najprociej jak mogłem.

co myślicie o Cersanicie
        tomekjot 19.06.06, 17:15 + odpowiedz

Jak oceniacie przysz lość tego papieru.

• Re: co myślicie o Cersanicie
        zdzirka 19.06.06, 21:16 + odpowiedz

Mam sedes z Cersanitu.
        Do dupy...
        ;)

• Re: co myślicie o Cersanicie
        eliot33 19.06.06, 21:24 + odpowiedz

"Jak oceniacie przyszlość tego papieru."

A ja pisuar ale nie powiem do czego.
        Także muszle,papier tez by sie przydał
        "
        No i po gosciu ani widu ani słychu.Moze ujawni sie nam i postara sie nas
        uszczęsliwic tą jedyną słuszną koncepcją.
        Czekamy na ciebie zorro pokaz nam tą jedyną droge do
        szczęscia,dobrobytu,pozbawioną strachu i lęku,pracy,nauki
        My tez chcemy byc bogaci ,bez strachu i nauki,doswiadczeń.Tez byśmy chcieli
        wchodzic w kazdą besse z portfelem pełnym akcji bez strachu ze nasze spadną.prowadz

• tomekjot Re: pytanie o0 strategię 21.06.06, 08:00
          Nie jestem żadnym pedziwiatrem Pytasz o drogę do szczęścai? Odpowiem, każdy ma
          swoją. Niektórzy mówią ciężka i wyteżona praca - nad sobą. Otwarcie na wiedzę
          itp. Co do do iwestowania na giełdzie. Uważam że należy umieć patrześ szeroko
          na rynek. Oddzielić ziarna od plew. Być konsekwentnym w działalniu. Dla osób
          które nie mają czasu na codziennie śledzenie wykresów polecam raz w tygodniu
          anaklizę rynku albi miesiąęczną, czy nawet kwartalną. Powiem tak wykres spólki
          jest wypadkową wielu czynnikówi skupienie się tylko na wykresach zgubiło nie
          jednego, ważna jest również kondycja spólki, sytuacja makroekonomiczna. A tera
          do pracy rodacy. Idę zarabiać pieniądze które zainwestujje w ..... al to
          tajemnica.

Co do do cersanitu: śledzicie wyniki sp[ólek to zarobicie mnóstwo pieniedzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka