gorbibanki
15.01.07, 09:53
Dowiedziałem się, że 2,5% stop loos jest zdecydowanie za szeroki na kontrakty.
Zrobiłem pewne wyliczenia na podstawie wyliczeń robionych przez bankowców i
doszedłem do wniosku, że stop loos do DT na kontrakty powinien wynosić 0,85%.
Co o tym myślicie ???