Dodaj do ulubionych

Stop Loos - Kontrakty

15.01.07, 09:53
Dowiedziałem się, że 2,5% stop loos jest zdecydowanie za szeroki na kontrakty.
Zrobiłem pewne wyliczenia na podstawie wyliczeń robionych przez bankowców i
doszedłem do wniosku, że stop loos do DT na kontrakty powinien wynosić 0,85%.

Co o tym myślicie ???
Obserwuj wątek
    • magic49 Re: Stop Loos - Kontrakty 18.01.07, 08:01
      Załóżmy że otwierasz pozycje długą po 3340 wczoraj i stawiasz stoploos na -0,85%
      z odwrotką/I???? jesteśw plecy podwujnie do przekreci CIe po3310>Jesteśna
      krótkiej a zamkniecie było 3330.No i co zrobisz dzisia???Na otwarciu załóżmy
      bedzie mały plus i odwracasz sie po 3338 na długą i .....sam sobie
      odpowiedz.Według mnie około 3% to jest dopiero poziom krótkoterminowy do
      zamykania pozycji, a jeżeli grasz na całą serie to nie gra sie na
      stopy.Właściwie czy nie zauważyłeś że przy tak wielu pozycjach nie ma stopó w
      tej chwili???Jeżeli LOP był 25-30K to było to widzac prawie codziennie ale teraz
      nie ma stopów.Tylko arbitraż szaleje .5 dni temu wszyscy krzyczeli że bessa a
      teraz ze bijemy szczyty.I po co stop loos?????OVER
      • prenditore Re: Stop Loos - Kontrakty 18.01.07, 16:44
        Ciekawe spojrzenie na sprawę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka