06.04.13, 18:57
Witam wszystkich. To co niemożliwe, stało się możliwe - mamy forum wolnej i swobodnej wypowiedzi. Myślę, że wygraliśmy bitwę ale nie wojnę. Pozdrawiam Was.

Powracający z zesłania do macierzy, exworker.
Obserwuj wątek
    • wiki260 Re: Witam 07.04.13, 11:57
      exworker napisał:

> Witam wszystkich. To co niemożliwe, stało się możliwe - mamy forum wolnej i swo
      > bodnej wypowiedzi. Myślę, że wygraliśmy bitwę ale nie wojnę. Pozdrawiam Was.
      >
      > Powracający z zesłania do macierzy, exworker.

Witaj Kolego, dawno Cię nie czytałam wink
      Proponuję na początek, abyś nie nastawiał się aż tak wojowniczo.Spokój i panowanie nad emocjami bardziej nam wszystkim pomoże niż wypowiadanie komukolwiek wojny.
      Spokojnej niedzieli big_grin
      • elka302 Re: Witam 07.04.13, 19:40
        Również Cię witam. Mam jednak prośbę. Ugryź się niekiedy w język zanim coś napiszesz. Chodzi mi o to aby nie obrażać pracowników banku. A gdy pojawi się "wafel" po prostu odpuść sobie. On lubi prowadzić długie polemiki...zresztą to wiesz i nie trzeba Ci przypominać.
        Prowadzenie tu wojen doprowadzi do takiej sytuacji jak było na Starym Forum.
        Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
    • poprostuex Re: Witam 11.04.13, 10:04
      exworker napisał:

> Powracający z zesłania do macierzy, exworker.

Jakie tam zesłanie. A to nie Ty byłes tym trollem ktory zablokowal stare forum?
    • skuter44 żegnam 21.05.13, 06:17
      Exworker tak witał i zachwalał to forum. :

exworker 06.04.13, 18:57

Witam wszystkich. To co niemożliwe, stało się możliwe - mamy forum wolnej i swobodnej wypowiedzi. Myślę, że wygraliśmy bitwę ale nie wojnę. Pozdrawiam Was.

------------------------------------------------------------------

Po zapoznaniu się z możliwościami "wolnej i swobodnej wypowiedzi" . Żegnam forum.
      Goniony słowami , też Wafla:

to jest moje forum i kazdy może tu pisać , nawet ty,
      tu chcesz pouczac?
      …..z Ciebie marny klamca
      …..Jestes nie tylko podly ale i glupi.
      w stylu byłego posła Rokity jesteś tak zaślepiony, ze nawet nie wiesz komu odpowiadasz.
      Twoja argumentacja to klasyczna gomułkowszczyzna.
      Twój wniosek do Agory(nie pierwszy i zapewne nie ostatni) to pospolity donos,
      wiesz co to przyzwoitość? sam wycinałeś wątki , blokowałeś uzytkowników którzy mieli inne zdanie niż ty na starym forum
      Skuter, prosze Cie, przestan
      Skuterze, wroc i publikuj swoje przemyslenia na starym forum, tam Twoje miejsce.
      Skuter, a Ty co robisz na tym forum ?

Faktycznie. Co ja robiłem tu ? Frekwencję na forum wolności słowa. -wink
      A więc żegnam.

skuter44=czuk1

www.youtube.com/watch?v=fPpRCppmARg

• skuter44 errata 21.05.13, 06:26

Exworker tak witał i zachwalał to forum. :

exworker 06.04.13, 18:57

----------------------------------------------------------------
              • exworker Re: pa 21.05.13, 13:15
                Trzymaj sie.

Jak widzisz, na naszym forum samemu sie decyduje czy chce sie odejsc czy nie - nie robia tego za ciebie tzw. moderatorzy.

Na naszym forum nie ma skomplikowanych, zrozumialych jedynie przez moderatorow zasad, stosowanych arbitralnie wedle uznania, prowadzacych do cenzury.

Na naszym forum nie ma wycinania wpisow, blokowania uzytkownikow, w mysl ochrony jakiegos wizerunku.

Na naszym forum nie narzuca sie nikomu, o czym ma rozmawiac.

Jednoczesnie podtrzymuje to, co napisalem pod Towim adresem, niemniej moglem to zrobic w bardziej uprzejmy sposob. Ale ile mozna znosic oskarzenia o pisanie spod roznych nickow, bycie zatrudnionym przez konkuencje, strach przed donosami i cala ta paranoja stworzona przez was.
        • groch_z.kapusta do skutera44 21.05.13, 15:12
          Nie musisz się żegnać. Wystarczy, że nie będziesz tu pisał i już będzie widać że Ciebie nie ma.
          A jak już się żegnasz to i Ciebie Wafel będzie mógł zaliczyć do grupy, która już się pożegnała ale dalej tu zagląda, w sumie nie wiadomo po co wink. To w sumie "nie wiadomo po co" to nie są moje słowa. Moim zdaniem zawsze będziesz tu mile widzianym użytkownikiem. Dyskusje mamy tu ostre, często nie przebieramy w słowach, ale...tu wszyscy tak działamy i nikt nikogo nie banuje. Na starym forum działa tak tylko Wafle, to on może nie przebierać w słowach i nie ponosić z tego żadnych konsekwencji. Inni użytkownicy już tego szczęścia nie mają.
          Mimo, że się żegnasz to jest "oczywistą oczywistością", że będziesz tu zaglądał. Bo już nie da się nie zaglądać na to forum. Te wszystkie osoby z wierchuszki, o których wspomina mobbing też patrzą i na to forum i na tamto. Nie wiem tego, ale tak myślę. Bo teraz na dwóch forach pracownicy dzielą się ważnymi dla nich tematami. Tu robi się powoli tych tematów więcej i odżywają dyskusje które zamarły tam. Więc warto zaglądać na oba fora smile. Zatem do zobaczenie big_grin
      • xawery59 Re: żegnam 22.05.13, 12:37
        skuter44 napisał:

> A więc żegnam.

"Myślę, że żonaty mężczyzna może sobie pozwolić na trzy, maksimum,
        cztery romanse. Gdy ma ich więcej, to po prostu świństwo."

Yves Montand

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka