Dodaj do ulubionych

GPW w praktyce

25.07.07, 18:02
Wpadłem ostatnio na książkę, która pomogła mi zapoznać się z GPW. Jest to moja
pierwsza książka o tematyce GPW. Dla mnie rewelacja, jest napisana przystępnym
językiem, nie jest "zbitkiem" teoretycznych sloganów ekonomicznych. Szczerze
polecam ją początkującym... zlotemysli.pl/ole671.php?c=4main&idEbook=260
Obserwuj wątek
    • agnitum Re: GPW w praktyce 25.07.07, 20:26
      Warto poczytać przed kupnem 8-)
      www.4shared.com/file/14697927/8c02d383/GPW_-_podstawy_inwestowania_Gieda_papierw_wartociowych_w_praktyce.html?s=1
      (odczekać, później pojawia się link Download file)

      Moim zdaniem książka jest dobra dla początkujących i chyba tylko dla
      początkujących... Ale jestem początkujący więc nie wiem czy się nie mylę :))
      • misty_zwany_krawcem Re: GPW w praktyce 25.07.07, 23:26
        trza bedzie poczytać :))
        • alinka102 Re: GPW w praktyce 25.07.07, 23:44
          misty, ty książki chcesz czytać ?!
          po...ło cię ?
          potem zamiast zarabiać to będziesz już tak mądry że tylko analizy i komentarze
          będziesz mógł pisać
          • misty_zwany_krawcem Re: GPW w praktyce 25.07.07, 23:59
            a poco mi więcej kasy? Milion rocznie mi wystarczy.
            Fular ma pół miliona to ja mogę mieć chyba milion? :))
            A poza tym to ja teraz wiesz.....5 sekund na wykres spojrze i już wszystko wiem co przez tydzień się bedzie działo...to przez reszte dnia się nudzę.....to tak z nudów poczytam sobie. :))
            • krajek-krajek Re: GPW w praktyce 26.07.07, 01:22
              Ale jesteś super...
            • alinka102 Re: GPW w praktyce 26.07.07, 09:38
              a no chyba że tylko jak z nudów to tak
              no i jeszcze jak stół się kiwa to książka też wtedy dobra na to jest
    • agnitum Re: GPW w praktyce 26.07.07, 08:36
      A tak poza tym to podałeś spryciarsko ten link ze złotych myśli :>
      ole671 to Twój nick w programie partnerskim? :> Pytanie retoryczne
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka